امکانات مربوط به دسته بندی و نمایش محصولات

امكان طبقه بندي (قفسه بندي) محصولات در فروشگاه اينترنتي امكان تعريف محصول در فروشگاه اينترنتي (قرار دادن كالا در قفسه) امکان ویرایش ، اضافه و کم کردن محصولات امکان استفاده از گالری عکس برای معرفی محصولات امکان استفاده از نمایش خودکار برای معرفی محصولات مشابه

امكان طبقه بندي (قفسه بندي) محصولات در فروشگاه اينترنتی

در نرم افزار فروشگاه الکترونیک رایانه سبز شما می توانید گروه بندی خود را به صورت درختی ایجاد نمایید. با استفاده از این نوع گروه بندی می توانید هرگونه دسته بندی دلخواه را مطابق با سیاست های سایت خود ایجاد نمایید.

امكان تعريف محصول در فروشگاه اينترنتی (قرار دادن كالا در قفسه)

هسته اصلی یک فروشگاه الکترونیکی تعریف محصولات می باشد. در اکثر موارد سایر ن رم افزار های فروشگاه الکترونیکی برای نمایش محصول از متن و تصویر استفاده می کنند. در نرم افزار فروشگاه الکترونیک رایانه سبز علاوه بر تصاویر و متن از سیستم فرم ساز برای نمایش محصول استفاده می گردد. با استفاده از این سیستم شما می توانید ابزارهایی برای مقایسه محصولات و معرفی بهتر آن ها در اختیار داشته باشید. وجود چنین ابزار هایی علاوه بر حرفه ای شدن سایت شما به بازدید کنندگان و خریداران سایت شما این امکان را می دهد که درک بهتری از محصولات داشته باشند و با اطمینان بیشتری خرید کنند.

 

امکان ویرایش ، اضافه و کم کردن محصولات

با استفاده از امکانات مدیریتی که در فروشگاه الکترونیکی تعبیه شده است میتوانید محصولات خود را مدیریت نمایید. از جمله اضافه یا کم کردن محصولات و یا ویرایش آنها و تعیین قیمت برای محصولات.

امکان استفاده از گالری عکس برای معرفی محصولات

شما می توانید در صورت نیاز برای محصولات خود گالری تصاویر ایجاد کنید. ابزار گالری تصویر باعث می شود تا محصول خود را بهتر معرفی نمایید. یکی از مشکلات گالری تصویر وجود تصاویر زیاد در صفحه می باشد که باعث سنگینی صفحه خواهد شد و مشکلاتی را در پی خواهد داشت. بنابراین در نرم افزار فروشگاه الکترونیکی رایانه سبز برای تصاویر از تکنیک Thumbnail استفاده شده است تا مشکلات ناشی از سنگین شدن صفحه جلوگیری نماید.

امکان استفاده از نمایش خودکار برای معرفی محصولات مشابه

در این نرم افزار امکاناتی برای نمایش محصولات مرتبط به طور خود کار وجود دارد. نرم افزار میتواند از روی اطلاعات یک کالا سایر محصولات مرتبط و مشابه را در صفحه آن محصول نمایش بدهد.

نظرات کاربران

نظر شما