طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی، نیازمندی و طراحی سایت های آگهی، توسط شرکت نماد ارتباط سبز با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با سئوی بسیار حرفه ای. جهت مشاوره و آگاهی از هزینه با کارشناسان فنی و فروش ما تماس بگیرید.

طراحی سایت تبلیغاتی، نیازمندی و طراحی سایت های آگهی، توسط شرکت نماد ارتباط سبز با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با سئوی بسیار حرفه ای.


طراحی_سایت_تبلیغاتی

یکی از رایج ترین انواع وب سايت در دنیای وب فارسی وب سايت های تبلیغاتی هستند. اولین وب سايت فارسی که به این روش راه اندازی شد وب سايت ایستگاه بود که در حال حاضر جزء پربیننده ترین وب سايت های فارسی است.

در حال حاضر بیش از 2000 وب سايت تبلیغاتی مشابه این وب سايت وجود دارند که اکثر آنها از وب سايت ایستگاه کپی برداری شده اند و به دلیل اینکه از نظر ظاهری و امکانات کاملا مشابه هم هستند رونق چندانی ندارند.

اما برخی دیگر از این وب سايت ها با به کارگیری روش های نوین و ابزارهای جدید ظاهری شکیل دارند و هم برای آگهی دهنده و هم برای بیننده وب سايت جذابیت بیشتری دارند.

علاوه بر امکاناتی که در بالا که ذکر شد نکته بسیار مهم در اینگونه سايت ها داشتن بیننده است. اگر وب سايت شما بیننده زیادی داشته باشد مسلما آگهی های بیشتری هم نصیب آن خواهد شد.

وب سايت های آگهی که توسط ما طراحی و پیاده سازی خواهند شد علاوه بر اینکه به طور اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد شامل تمامی اصول سئو (بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو) خواهد بود و لذا بیننده بیشتری را به سمت سايت شما هدایت خواهد کرد.

برخی از امکانات طراحی وب سایت آگهی ( طراحی سایت نیازمندی و یا تبلیغاتی ) به صورت زیر است:


 • تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
 • تعریف دسته های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
 • قابلیت تعریف بینهایت مدیر با سطح دسترسی های مختلف
 • مشاهده لیست اعضای سايت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا
 • مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده مبنی بر تایید یا رد آگهی وی (متن ایمیل توسط شما قابل تغییر است)
 • طراحی با امکانات سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو). امکان افزودن کلمات کلیدی و ایجاد ارتباط بین دسته های نیازمندی و آگهی ها
 • تعریف روشهای پرداخت با امکان ورود پارامترها به صورت دلخواه
 • قابلیت تایید و رد فیشهای بانکی و افزایش موجودی حساب مشتری پس از تایید فیش
 • قابلیت تعریف و اضافه کردن حسابهای بانکی (شماره حساب و شماره کارت 16 رقمی)
 • مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین و امکان تایید و رد پرداخت و افزایش موجودی به صورت آنلاین مشتري
 • امکان افزودن یا کاهش اعتبار مشتری جهت مشتریان خاص
 • امکان ورود اخبار سايت و اطلاع رسانی به مشتریان
 • امکان ایجاد پکیج تعرفه برای هر دسته از تبلیغات بدون محدویت
 • بروز رسانی خودکار سايت شما بدون نیاز به دخالت شما بصورت کاملا اتوماتیک و خودکار
 • امکان مدیریت منوهای سايت بدون نیاز به دانش طراحی با قبلیت ترتیب گذاری و مدیریت اطلاعات صفحات
 • سیستم مدیریت تبلیغات بنر


طراحی_سایت_تبلیغاتی_تهران

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات سايت های نیازمندی و تبلیغاتی طراحی شده توسط شرکت ما می باشد وعلاوه بر امکانات فوق موارد بسیار زیاد دیگری نیز در سايت های طراحی شده توسط این شرکت وجود دارد.


طراحی سایت تبلیغاتی به صورت اختصاصی


طراحی_سایت_تبلیغاتی_ارزان_تهران

یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت آگهی و تبلیغات توسط ما طراحی گرافیک و امکانات سايت به صورت اختصاصی می باشد که دقیقا بر اساس خواسته ها و نیازهای شما انجام خواهد شد. بنابراین می توانید با داشتن یک سايت تبلیغاتی متفاوت و ایده ای نو در بازار اینترنت کسب درآمد کنید.

لطفا توجه کنید که وب سايت های تبلیغاتی و نیازمندی طراحی شده توسط ما به صورت یک پکیج آماده و بدون پشتیبانی ارائه نمی شود بلکه ما بر اساس نیازها و خواسته های شما وب سايت را به صورت بهینه سازی شده برای گوگل طراحی میکنیم و به همین دلیل احتمال موفقیت بیشتری نسبت به استفاده از اسکریپت نیازمندی ها که بعضا بی کیفیت هستند دارید.

وب سايت ابزار شما در راه موفقیت در اینترنت است و اگر از ابزار مناسبی استفاده نکنید قطعا بازدهی لازم را نخواهید داشت بنابراین در انتخاب ابزار خود دقت لازم را مبذول فرمایید. قطعا در صورتی که سايت نیازمندی شما حرف جدیدی برای گفتن نداشته باشد نمی تواند درآمدزایی کافی و بازدهی لازم را داشته باشد.

از طرف دیگر برای موفقیت در بازار اینترنت داشتن یک ابزار خوب به تنهایی کافی نیست و مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به تلاش، پشتکار و دانش مرتبط با بازاریابی اینترنتی دارید.

البته در این مورد نگران نباشید زیرا کارشناسان شرکت ما شما را در این راه راهنمایی می کنند و میتوانید از خدمات سئو و مشاوره بازاریابی اینترنتی شرکت ما در این زمینه بهره بگیرید.


قیمت طراحی سایت نیازمندیها و تبلیغاتی


طراحی_سایت_تبلیغاتی_ارزان_در_تهران

هرگز نباید فریب عناوینی چون ساخت سايت تبلیغاتی رایگان را در فضای وب خورد، زیرا محصولات این چنینی به هیچ وجه از کیفیت لازم برخوردار نیستند.

همانطور که می دانید طراحی سایت های اختصاصی کاملا بر اساس نیاز های کارفرمایان طراحی و برنامه ریزی می شوند و به همین علت ما نمی توانیم هزینه را دقیقا به شما اعلام کنیم، برای آگاهی از قیمت طراحی سایت تبلیغاتی با مشاورین ما در بخش فروش سايت تبلیغاتی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

طراحی سایت تبلیغاتی یکی از تخصص های اصلی شرکت طراحی سایت نماد ارتباط سبز در طراحی سایت می باشد.

نظرات کاربران

نظر شما