طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی جهت اهداف تجاری است. امروزه اکثر شرکتهایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وبسایت را حس میکنند. و شرکتهای بزرگتر به وبسایتی نیاز دارند تا برند خود را مدیریت کنند.

طراحی سایت شرکتی به جهت اهداف بازرگانی و تجاری است. امروزه تقریبا اکثر شرکتهایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وب سایت را حس می کنند.


طراحی_سایت_شرکتی

یک سايت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما ایفا کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده.
شما با استفاده از یک سايت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سايت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند.
شرکت ها و موسسات با داشتن یک سايت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند. پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سايت حرفه ای و کار شده است،
از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سايت شرکتی به آن رسید. در صورتی که طراحی سایت شرکتی با توجه به استانداردهای سئو
و گوگل طراحی شود، شرکت یا موسسه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است
که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن شرکت و موسسه طراحی گردد.
ظاهر وبسايت یک شرکت باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد.
داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن میتواند در اعتماد سازی مشتریان به آن کمپانی تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سايت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند. اما تاکید اصلی یک وب سایت شرکتی، توجه به حضور در صفحه ی اصلی گوگل روی کلمات کلیدی و نام شرکت می باشد.
حضور در صفحه اول و لینک های بالای گوگل، با طراحی سایت بهینه سازی شده برای گوگل امکان پذیر است. استفاده از طراحی های آماده و سايت های کپی مسلما نمیتواند در این راه به شرکت کمک کند. هزینه ی یک باره و درست روی طراحی سایت به صورت اختصاصی و حرفه ای قدم اول برای تحول شرکت از طریق بازاریابی اینترنتی است.
اگر به دنبال شرکت طراحی سایت در تهران هستید، شرکت طراحی وب سایت نماد ارتباط سبز، با داشتن تیمی متخصص و حرفه ای، در بین نمونه کارهایش اقدام به طراحی وب سایت های شرکتی موفقی نموده است که می توانید نمونه سایت شرکتی را در صفحه نمونه کارهای ما مشاهده فرمایید.
نماد ارتباط سبز به عنوان شرکت طراحی سایت تهران، دقیقا فراتر از انتظار شما ظاهر خواهد شد و شما را به اهداف کسب و کارتان خواهد رساند.

ویژگی های سایت شرکتی


طراحی_سایت_شرکتی_تهران
ویژگی اصلی یک سایت شرکتی، " معرفی یک شرکت " در دنیای اینترنت می باشد.
همچنین باید در طراحی سایت شرکتی، نمونه های محصولات و یا خدماتی که به مشتریان و مردم ارائه می شود نیز دیده شود. طراحی سایت برای شرکت ها اگر توسط متد های روز طراحی سایت انجام شود و در معرفی کلمات کلیدی یک وب سایت شرکتی آیتمهای بهینه سازی سایت رعایت شود،
آن شرکت می تواند به مهمترین ویژگی طراحی سایت برای خود دست پیدا نماید.
در معرفی شرکت ها می توانیم بخشی به عنوان معرفی مدیران و بخش های مختلف شرکت اضافه نماییم، که انجام این امر باعث می شود کاربران و مشتریان اعتماد بیشتری نسبت به وجود شرکت در دنیای واقعی نمایند، و اینگونه معرفی می تواند هدف و ویژگی معرفی یک شرکت را در دنیای مجازی ارتقاء بخشد
و باعث بهینه شدن این ویژگی مهم برای شرکت ها، مخصوصا شرکت های تجاری شود. نمایش مواردی از قبیل:
 • محصولات
 • درباره ما
 • خرید آنلاین
 • خدمات
 • تماس با ما
 • تماس آنلاین
 • می تواند از ویژگی های مهم برای یک سایت شرکتی باشد که حتما باید در طراحی سایت آن ها را در نظر داشته باشیم.

  هدف از داشتن سایت شرکتی چیست ؟


  طراحی_وبسایت_شرکتی
  مهمترین هدفی که مسلما یک شرکت از طراحی سایت برای خود دنبال می نماید، معرفی شرکت و بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش و درآمد زایی از سايت می باشد. البته اهداف دیگری نیز در این بین وجود دارند، از جمله این اهداف:
  • ارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتی
  • سهولت کار خرید و یا دریافت خدمات برای مشتریان
  • معرفی محصولات ( رنگ، نوع، اندازه، قیمت و...)
  • معرفی خدمات
  • تجارت سودآور
  • دریافت تبلیغات و درآمد زایی از سايت
  • رسیدن به مفهوم برند سازی برای یک شرکت
  • کم کردن نیرو های کاری با استفاده از ایجاد بخش های متنوع الکترونیک
  • صرفه جویی در کاغذ و البته کاغذ بازی های اداری
  این اهداف حتی همگی در کنار هم نیز می توانند هدف یک شرکت از طراحی سایت شرکتی باشد.

  دلایل موفقیت سايت های شرکتی


  طراحی_وب_سایت_شرکتی

  برای موفقیت یک سایت شرکتی ابتدا باید مواردی که در بالا آنها را توضیح دادیم رعایت شود. رعایت مواردی از جمله بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو و اعتماد سازی برای مشتریان و... از جمله این موارد می باشد.
  شما اگر در طراحی سایت شرکتی خود این موارد را در نظر نداشته باشید و آنها را رعایت ننمایید، مسلما به موفیقت لازمه در دنیای اینترنت نخواهید رسید.

نظرات کاربران

نظر شما