طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی استفاده زیادی می شود و شما با داشتن وب سایت صرافی و طراحی سایت مناسب می توانید بسیار آسان به خرید و فروش ارز بپردازید و خیلی راحت تر از آنچه تصورتان است با فشردن چند دکمه ی کنار هم و به سرعت، ارز را جابجا نمایید.

طراحی سایت صرافی استفاده زیادی می شود و شما با داشتن وب سایت صرافی و طراحی سایت مناسب می توانید بسیار آسان به خرید و فروش ارز بپردازید.


طراحی_سایت_صرافی

با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده روز افزون از اینترنت و شبکه های اجتماعی، در تمام صنف ها نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای احساس میشود تا از طریق طراحی سایت بتوان به مخاطبین دسترسی پیدا کرد .
بسیاری از مبادله ها امروزه از طریق دنیای مجازی و اینترنت و طراحی سایت انجام میگیرد، و در اکثر این مبادلات نه محدودیت در مکان داریم و نه محدویت زمانی یعنی در هر زمان و ساعتی از شبانه روز و در هر جا و مکانی مشتری می تواند تجارت را با کمک طراحی سایت انجام داده و اقدام به خرید نماید،
با توجه به این شرایط بهترین راه برای داشتن یک تجارت خوب و کسب و کار پر رونق، داشتن یک وبسايت و طراحی سایت قوی است و اقدام نمودن به راه اندازی و طراحی سایت در زمینه کاری شخص است .
یکی از صنف هایی که از طریق اینترنت میتواند به تجارت بپردازد صرافی است، اولویت مهم در زمینه کاری صرافی ها مبادلات و فروش ارز است و از این راه به تجارت می پردازند و طراحی وب سایت صرافی این روز ها خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.
طراحی سایت صرافی کار را برای صرافان آسان کرده است تا نقل و انتقال پول و ارز راحت تر صورت گیرد و در این میان وقتی تلف نشود .
مشتریان به آسانی و با کمک طراحی سایت صرافی می توانند به انتقال ارز بپردازند و در این راه به مشکلی بر نمی خورند .
به عنوان نمونه اگر مشتری به سفر رفته و مقداری ارز دارد برای تبدیلش قبل از ورود به کشور مشتری با کلیک می تواند به حساب کاربری خود رفته و تبدیل ارز را انجام دهد و در این میان دیگر نیازی به حضورش نیست.
آنها با طراحی سایت صرافی میتوانند مشتریان خود را روز به روز افزایش داده و از صرافی های دیگر پیشه بگیرند و یا حتی با ایجاد نمودن حساب کاربری در طراحی سایت برای مشتریان ثابت خود، به آنان امکانات بیشتری برای انتقال دادن ارز و مبادله ارز بدهند .

چرا صرافی ها به طراحی سایت مناسب نیاز دارند؟


طراحی_وبسایت_صرافی
صرافی حرفه ای است قدیمی در ارتباط با داد و ستد انواع پولهای رایج در کشورهای مختلف که اغلب این داد و ستدها به علت مبادلات تجاری و رفت و آمد مردم میان این کشورهاست. و امروزه با تسهیل ارتباطات و حمل و نقل، این داد و ستدها نیز بسیار بیشتر شده است. ضمن اینکه مردم جهان نیز رفت و آمد بیشتری میان کشورهای مختلف دارند.
در نتیجه می توان گفت که حرفه صرافی همگام با رشد فناوری و ارتباطات قابلیت رشد و رونق بیشتری یافته است و خود نیز می تواند از فناوری های نوین استفاده کند. بنابراین طراحی یک وبسايت اینترنتی مناسب که امروزه به مهمترین پل ارتباطی میان مشاغل و مردم بدل شده است برای صرافی ها ضرورت می یابد.
صرافی ها بنا به اقتضای حرفه خود اولین کسانی هستند که از تغییر نرخ ارزها مطلع می شوند. از سوی دیگر آمار جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با قیمت روز دلار و سکه طلا در کشور ما بخوبی حاکی از آن است که مردم روزانه چه مقدار در پی اطلاع از این تغییرات هستند.
پس مهمترین هدف از طراحی سایت صرافی می تواند اطلاع رسانی قیمت روز ارز و سکه به متقاضیان باشد و سایتی که در این زمینه بخوبی عمل کند مطمئنا در جذب مشتریان بیشتر نیز موفق تر خواهد بود.

طراحی سایت صرافی باید شامل چه بخش هایی باشد؟


طراحی_وب_سایت_صرافی
  • تابلوی قیمت روز. شامل قیمت مسکوکات و فلزات گرانبها و جدول تبدیل ارزها که بی شک مهمترین بخش سايت صرافی است و باید به گونه ای باشد که بتواند به صورت اتوماتیک از وب سايت های مرجع آپدیت شود. افزودن منحنی قیمتی و نمودارهای مختلف که تغییرات قیمت را در بازه های زمانی مختلف نشان دهد نیز به جذاب شدن سايت صرافی شما کمک می کند.
  • معرفی و تبلیغ خدمات و حوالجات ارزی که توسط صرافی انجام می شود.
  • ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ویژه و ارائه خدمات آنلاین نظیر خرید و فروش آنلاین سکه و ارز
  • اخبار اقتصادی بویژه اخبار مرتبط با بازارهای ارز و طلا
  • مقالات علمی و تحلیل های اقتصادی
  • امکان اطلاع رسانی قیمت ها و سایر خدمات بوسیله پیامک به مشترکان ویژه سایت

مهمترین ویژگی های طراحی سایت صرافی خوب چیست؟


طراحی_وب_سایت_صرافی_تهران
طراحی سایت صرافی و قالب آن باید بر اساس آخرین معیارها و الگوریتمهای گوگل باشد تا محتوای سايت صرافی شما بخوبی در نتایج جستجوی گوگل ارتقا پیدا کند. جذب ترافیک از موتورهای جستجو بهترین روش برای جذب بازدیدکننده جدید و تبدیل آنها به مشتری سايت و صرافی شماست.
سرعت لود شدن صفحات و مطالب باید آنقدر مناسب باشد که بازدیدکننده را منتظر نگذارد. در غیر اینصورت با توجه به رقابت سايت های صرافی، کاربر از سايت شما صرف نظر کرده و سایت سايت دیگری را باز می کند.
امنیت. مخصوصا اگر کاربران در سايت صرافی شما عضویت یافته و معاملات آنلاین انجام می دهند.
گرافیک و چیدمان نیز در طراحی سایت صرافی بسیار مهم است. زیرا همانطور که گفته شد سايت صرافی هم جنبه اطلاع رسانی دارد و هم می بایست جلب اعتماد کند. بنابراین چیدمان جداول و نمودار قیمت ها باید به گونه ای باشد که به راحتی توسط کاربران دیده شود و خدمات صرافی نیز مورد توجه بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه قرار گیرد.

نظرات کاربران

نظر شما