طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی از حساسیت ویژه ای برخوردار است چراکه کوتاهی در نوع طراحی سایت صنعتی میتواند بخش بازاریابی اینترنتی یک کارخانه یا واحد تولیدی را بطور کامل مختل کند و در نقطه مقابل با یک طراحی سایت صنعتی و شرکتی حرفه ای میتوان گام موثری در امر بازاریابی اینترنتی برای یک سایت صنعتی به ثمر آورد.

طراحی سایت صنعتی از حساسیت ویژه ای برخوردار می باشد چراکه کوتاهی در نوع طراحی سایت صنعتی می تواند بخش بازاریابی اینترنتی یک کارخانه یا واحد تولیدی را به طور کامل مختل کند.

در نقطه مقابل با یک طراحی سایت صنعتی و شرکتی حرفه ای می شود گام بسیار موثر در امر بازاریابی اینترنتی را برای یک سایت صنعتی به ثمر آورد.

طراحی سایت براي كارخانه ها و مراكز صنعتي جهت معرفي محصولات و يا فروش برخي از محصولات به صورت اينترنتي انجام مي گيرد. با افزايش رقابت در بازارهاي داخلي و خارجي، هر يك از صنايع در صدد معرفي محصولات صنعتي خود و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار برآمدند.

از اين رو طراحی وب سایت هاي كارخانه اي و صنعتي كمك بسزايي را در به تحقق رساندن اين امر كردند.

امروزه با پيشرفت روز افزون اينترنت نياز به يك وب سایت حرفه ای در تمامي صنايع احساس مي شود. يك وب سایت حرفه ای نه تنها در معرفي آن واحد صنعتي نقش بسزايي دارد، بلكه در افزايش فروش و درآمد نيز نقش موثري را ايفا مي كند.


مهمترین انگیزه طراحی سایت صنعتی


طراحی_سایت_صنعتی

اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت صنعتی اطلاع رسانی و افزایش بهره وری پیرامون شرکت متبوعه می باشد. از این رو در طراحی سایت های صنعتی سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز رقبای این شرکت ها به فرآیندهای بهتری در اجرای راهکار طراحی سایت صنعتی برسیم.

آيا شما هم مي خواهيد تجارت خود را از حالت سنتی خارج کرده و در اینترنت حضور داشته باشيد؟

از آنجايي كه طراحي يك وب سایت حرفه ای مي تواند شأن و جايگاه يك كارخانه يا واحد صنعتي را در دنياي مجازي حفظ نمايد و در زماني كوتاه رضايت مشتري را جلب نموده و با در نظر گرفتن پيشنهادها و انتقادات مشتريان، روز به روز جايگاه خود را ارتقا دهد،‌ پس ما شما را در به تحقق پيوستن اين امر ياري مي كنيم.

طراحی سایت کارخانه ای از حساسيت بالايي برخوردار است چرا كه هر گونه سهل انگاري و كوتاهي در طراحی سایت بازاريابي اينترنتي يك كارخانه را مي تواند مختل كند.

از جمله خدماتي كه در طراحی وب سایت کارخانه ای و صنعتي مي توان مد نظر گرفت عبارت است از:

 • معرفي كارخانه و هيات مديره
 • معرفي محصولات توليدي و نحوه ي استفاده از هر محصول
 • فروش آنلاين محصولات
 • معرفي نمايندگي هاي خدمات پس از فروش
 • بخش نظرسنجي كاربران درباره محصولات خريداري شده
 • کاتالوگ محصولات کارخانه
 • ارائه سرویس پشتیبانی به مشتریان از طریق سایت
 • طراحی سایت کارخانه به زبان های مختلف جهت ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر
 • و بسياري بخش هاي ديگر كه بسته به نياز هر واحد صنعتي مي توان به سايت اضافه كرد.

تفاوت سایت های صنعتی با سایت های دیگر در چیست؟


طراحی_وبسایت_صنعتی

سايت های صنعتی باید از نظر گرافیک و نحوه مدیریت کردن سايت دقیقا بر اساس نیاز کارفرما برنامه ریزی شود.

ابتدا باید نوع کار مشخص شود. همانطور که می دانید گرافیک و ظاهر سايت شما باید با یک وب سايت تخفیف متفاوت باشد. پس گرافیست ما نسبت به علایق شما و صنف کار صنعتی شما طرح اختصاصی ارائه می کند.

طراح اختصاصی قالب وب سايت شما یکی از مزیت هایی می باشد به طوری که نمونه طراحی شده فقط مختص شما می باشد همانند اسم تجاری.

نحوه مدیریت در سايت های صنعتی باید خیلی ساده و کاربردی باشد ، وقتی یک وب سايت طراحی می شود، به شما یک پنل مدیریتی داده می شود تا بتوانید اطلاعات را بروز کنید ، ما نحوه دسترسی مدیریت را برای شما سفارشی می کنیم تا به راحتی و بدون زحمتی اطلاعات را بروز کنید.


دسته بندی رایج طراحی وب سایت صنعتی


طراحی_وب_سایت_صنعتی

 • وب سايت ارائه محصولات پتروشیمی
 • وب سايت محصولات فلزی، فولادی و آهنی
 • وب سايت ارائه خدمات، محصولات و قطعات خودرو سبک و سنگین
 • وب سايت عرضه لوازم خانگی مانند لوازم آشپزخانه ، لوازم پلاستیکی و …
 • وب سايت خدمات وابسته به قالب بندی
 • و هر مورد دیگری که شما برای کالا یا محصول خود در نظر می گیرید که برای آن یک وب سايت می خواهید یا خیر


ویژگی های سایت صنعتی


طراحی_وب_سایت_صنعتی_تهران
 • یک سایت صنعتی باید قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد. از آنجایی که این نوع سايت ها ممکن است علاوه بر داخل کشور برای معرفی شرکت یا کارخانه و کسب وکار در کشور های دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد لذا نسبت به خواست صاحبان صنعت و بازار هدف باید دارای قابلیت چند زبانه بوده و از چندین زبان پشتیبانی کنند (نحوه ی نگارش مطالب در این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار است)
 • مدیریت سايت های صنعتی باید بسیار ساده، روان و در عین حال کاربردی و کاربر پسند نیز باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی بهترین روش برای ساخت مدیریت کاربردی سايت در این زمینه می باشد.
 • سايت های صنعتی با بهره گیری از طرح ها و قالب های اختصاصی باید این قابلیت را داشته باشند تا تجارت و کسب وکار مربوطه را از حالت سنتی درآورده، امروزی تر کرده و در بازار های جهانی معرفی کنند.


درنگ نکنید و از همین حالا طراحی سایت صنعتی خود را به ما بسپارید.

نظرات کاربران

نظر شما