فروشگاه اینترنتی برای همه نوع محصول

میتوانید برای محصولات فیزیکی و محصولات الکترونیکی خود قیمتهای مختلفی تعریف کنید. انواع محصولات، کلیات و ویژگیهای مختلف محصول ، همچنین محصولات

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه شهرها و اهمیت زمان خرید اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی بیش از پیش مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است.

شرکت نماد ارتباط سبز در این راستا به طراحی فروشگاه اینترنتی با متدهای نوین طراحی پرداخته است و هدف از طراحی فروشگاه اینترنتی فروش و ارائه تمامی محصولات و خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی قابلیت عرضه همه محصولات را به شما می دهد .امکان فروش محصولات مجازی نیز جزء این دسته می باشد در فروش محصولات مجازی طراحی سایت فروشگاهی به گونه ای است که خریداران پس از پرداخت امکان دانلود کردن محصولات را خواهند داشت. با توجه به فراوانی محصولات در فروشگاه اینترنتی وب سایتهای فروشگاهی به گونه ای صورت می گیرد که محصولات دسته بندی می شوند.

دسته بندی محصولات در طراحی فروشگاه اینترنتی از اهمیت بالایی بر خوردار است با توجه به دسته بندی های صورت گرفته در فروشگاه های آنلاین می توان خریداران را خیلی دقیق و کامل راهنمایی کرد .

طراحی فروشگاه اینترنتی این امکان را به شما می دهد که دسته بندی محصولات را به صورت کاملأ حرفه ای و هدفمند انجام دهید قابلیت دسته بندی به صورت درختی چند سطحی و نمایش تعداد محصولات هر دسته در فروشگاه اینترنتی وجود دارد نمایش کالاها به طریق مختلف به دلیل وجود تعداد کالا ها در سایت فروشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است مثل امکان افزودن لیست محصولات اضافه شده و...

طبقه بندی کالاها براساس لیست تولید کنندگان توسط فروشگاه اینترنتی نیز می تواند خرید را تسریع نماید .

نظرات کاربران

نظر شما