طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای نماد ارتباط سبز چیست ؟

راه اندازی پایگاه اینترنتی همواره نیاز بخش عظیمی از جامعه بوده است، اما همه ی افراد توانایی مالی پرداخت هزینه ی سنگین و نیز تخصص کار با ابزار طراحی وب سایت پیچیده را ندارند. خدمات حرفه ای نماد ارتباط سبز هر آنچه را که برای مدیریت یک سایت احتیاج دارید در اختیار شما قرار می دهد. سرویس های ما شامل خرید و اتصال سریع ، خودکار و ارزان دامنه، پشتیبانی، فضای ذخیره سازی، ایمیل و ده ها قابلیت دیگر می باشند که شما را در مدیریت یک پایگاه اینترنتی یاری می کنند. تمام سعی خود را کرده ایم تا امکانات به ساده ترین نحو ممکن قابل استفاده باشند ! سعی کرده ایم با توجه به نیاز گروه های مختلف بسته ها و امکانات متفاوتی را آماده کنیم! از سایت شخصی، تفریحی، سرگرمی و ... گرفته تا وبسایت های تجاری، شرکتی و یا سازمانی؛ همه با استفاده از نماد ارتباط سبز قابل ساخت و مدیریت هستند.


نماد ارتباط سبز یک راه مقرون به صرفه و آسان را برای ساخت وب سایتی در خور توجه به کاربران ارائه می نماید. با نماد ارتباط سبزافراد می توانند تجارت خود را راه اندازی کنند، با صاحبان دیگر مشاغل و مشتریان در ارتباط باشند، موفقیت هایشان را در معرض دید عموم قرار دهند و توانایی های خود را در امور شخصی و حرفه ای اعلام دارند.

ویژگی های نماد ارتباط سبزاین آزادی عمل را به هر کاربر می دهد تا یک سایت، وبلاگ یا فروشگاه اینترنتی که قابلیت کار در محیط کامپیوترهای رومیزی، تبلت و موبایل را دارند، راه اندازی کنند. با تنوع بسته های پیشنهادی و بسته های رایگان سایت ساز، نماد ارتباط سبزهر آنچه شما برای طراحی، پیاده سازی و گسترش وب سایت خود به آن نیاز دارید را دارا می باشد.

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای شرکت نماد ارتباط سبز

توسعه از طریق موبایل

امروزه داشتن سایتی که برای استفاده در موبایل سفارشی سازی شده باشد، مهم تر از هر زمان دیگری است. تیم توسعه طراحی موبایل ما، بین کسب و کارتان و مشتریان ارتباط برقرار می کند. وب سایت های نسخه موبایل فرصت عظیمی برای سوق دادن کسب وکارتان به سمت پیشرفت و هدف گیری مشتریان بر روی دستگاه های موبایل ایجاد می کنند. تیم ما، با طراحی و توسعه وب سایت نسخه موبایل، کسب وکارتان را متحول می کند. وب سایت های نسخه موبایل ما با به نمایش گذاشتن طراحی وب سایت نسخه موبایلی موثر و بارگزاری سریع، مشتریان بالقوه شما را تحت تاثیر قرار می دهد که از وب سایت تان بر روی دستگاه های موبایل بازدید کنند.
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟ تقریبا امروزه تمام مشتریان ما بعد از اتمام طراحی سایت شان، نسخه موبایل سایت خود را نیز می خواهند. پس می بایست همان زمانی که در حال طراحی سایت هستیم به فکر نسخه ای از آن در آی فون، تبلت و موبایل باشیم؛ به گونه ای که رزولوشن همه این موارد با یکدیگر هماهنگ باشد. قطعا در پنج سال آینده تعداد این ابزارها نیز بیشتر خواهد شد.

مشاوره و استراتژی طراحی سایت

مشاوره و استراتژی طراحی سایت شرکت نماد ارتباط سبز

تجزیه و تحلیل کسب و کار و مشاوره طراحی سایت

ما با انجام تجزیه و تحلیل رقابتی، و در نظر گرفتن روندهای صنعتی موجود، جست و جوهای مخاطبین متمرکز بر روی وب سایت تان را به سمتی هدایت می کنیم که منجر به رشد کسب و کارتان شود. ما با تجزیه و تحلیل دقیق و جزئی، موجبات رشد تجاری شما را فراهم می آوریم و نقاط شروع برای رسیدن به موفقیت را به شما نشان می دهیم، طرح کسب و کاری برای جلب حمایت سرمایه گذاران توسعه می دهیم و در پایان، برای بهینه سازی وب سایت شما، مشاوره مستمر ارائه خواهیم داد.

هویت برند (نام تجاری) در طراحی وب سایت

ما در زمینه کسب وکارتان، خواه نوپا باشید، و خواه سابقه ای طولانی داشته باشید، مطابق نیازتان استراتژی هایی را سفارشی سازی و به روز می کنیم تا در زمینه تولید برند حرف تازه ای برای گفتن داشته باشید. ما کاری می کنیم که از طریق نمایش گیرای نام تجاری خود به مخاطبین در فضای اینترنت، نسبت به رقبای خود متمایز شوید، برای برند خود نام و شعار مناسب برگزینید و بازاریابی کنید، و در نهایت، از لوگوی برند خود به عنوان اهرمی برای به دست آوردن مشتریان جدید و جذب مخاطبین به وبسایت تان استفاده کنید.

استراتژی کمپین تبلیغاتی

ما به کمپین های تبلیغاتی شما برای مطرح نمودن وب سایت تان جهت گیری خلاقانه می دهیم و به طور منسجم به تلاش های آنلاین و آفلاین شما هماهنگی می بخشیم. از جمله خدمات ما در این زمینه، می توان به جذب مخاطبین بر روی وبسایت شما با تبلیغات نوآورانه، ایجاد کمپینی حول محور نام تجاری و بازاریابی اشاره نمود.

استراتژی تولید محتوای وب سایت

ما به پیام نام تجاری شما انسجام و یکپارچگی بخشیده و مخاطبین شما را در سراسر رسانه از طریق استراتژی محتوا جذب می کنیم. ما برای وبسایت شما محتوای اثربخش به وجود می آوریم، آغازگر استراتژی ارتباطی شما بر مبنای پایه ای محکم و قوی خواهیم بود، و مطالبی متقاعدکننده که منجر به کارآیی وب سایت می شود، خلق می کنیم.

طراحی وب، معماری اطلاعاتی و تجربه کاربری وبسایت

مانند یک بنای معماری، هر وب سایت با یک طرح یا قالب آغاز می شود. تیم متخصصین معماری اطلاعاتی (IA) و تجربه کاربری (UX) ما، طرحی برای طراحی وب سایت با عملکرد بالا می ریزند. خدمات شامل: نقشه سایت، طرح سایت و جریان های کاربری می باشد. متخصصین تجربه کاربری (UX) ما طرح های دقیقی برای طراحی وب سایت های با عملکرد بالا فراهم می کنند. ما وب سایت هایی با محتوای مناسب و مرتبط برای مخاطبین طراحی می کنیم. با در نظر گرفتن خط سیر کاربر بر روی وب سایت، تغییرات سازنده ای اعمال می کنیم و در نهایت، قابلیت استفاده از وبسایت شما را با طرح های بصری بهبود می بخشیم.

طراحی لوگو و برند (نشان تجاری) در طراحی سایت

لوگو و نام تجاری ای که ساخته شده و به بهره برداری می رسد، می تواند به پیروزی و یا حتی شکست یک کسب وکار بینجامد. اطمینان کسب کنید که آیا لوگوی شما زمینه ساز پیروزی شماست یا خیر. ما با طراحی لوگوی خلاقانه و خدماتی که در جهت ایجاد برند به مشتریان ارائه می دهیم آن ها را از سایر رقبا متمایز می کنیم. فرآیندی که در طراحی لوگو طی می کنیم تضمین می کند لوگوی شرکت شما مشتریان بالقوه را تحت تاثیر قرار خواهد داد و موجب افزایش آمار بازدید شما خواهد شد. در این قسمت، با فرآیند طراحی لوگوی به کار برده شده توسط شرکت نماد ارتباط سبز و مزایای طراحی لوگو برای وب سایت و کسب و کار خود آشنا می شوید.

طراحی وب سایت خلاقانه

ایده های بی نظیر شرکت نماد ارتباط سبز برای طراحی وبسایت خلاقانه

طراحی وب سایت اثر گذار

 • با داشتن وبسایت شناخته شده در سطح جهان، اعتماد مخاطبین را جلب نمایید. کاربران نباید تنها از وب سایت شما بازدید کنند، بلکه باید وبسایت شما را دوست داشته باشند. ما شرکت ها را به وسیله شناساندن برند (نام تجاری) آن ها متمایز می کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی

 • ما این قابلیت را داریم که ترافیک را به مشتری تبدیل کنیم و کمک می کنیم وب سایت فروشگاهی شما به به موثرترین ابزار فروشتان تبدیل شود. کاری که ما در این زمینه انجام می دهیم به کارگیری تجربیاتمان در زمینه افزایش آمار مشتریان است.

طراحی سایت موبایلی

 • ما سایت های موبایلی را به گونه ای طراحی می کنیم که بیشترین اثرگذاری را ایجاد کنند، سنت های قدیمی را بشکنند و برای کسب وکارتان تقاضا در پی داشته باشند. طراحی سایت موبایلی ما به نحوی عالی و بی نقص، هم شما، هم مشتریان را در جهت دستیابی به اهدافتان یاری می رساند.

ویژگی های حرفه ای

بسادگی وب سایت خود را ایجاد و مدیریت کنید

با استفاده از این امکانات راه اندازی یک وب سایت بسیار ساده شده است. با استفاده از ویرایشگرهای حرفه ای، سایت خود را به سادگی هر چه تمام تر به لحاظ ساختاری و به لحاظ محتوایی تغییر دهید.همچنین در هر زمان که اراده کنید می توانید با سرعت زیاد وبسایت خود را بروز رسانی کنید.

طراحی سایت با هاستینگ ابری

هاست ابری به این معنی می باشد که سایت شما می تواند بازدید و ترافیک بسیار زیادی را بدون وقفه با سرویس دهی عالی انجام دهد. علاوه بر این سرورهای پشتیبان دیگری نیز وجود دارد تا در مواقع مورد نیاز برای اطمینان در عدم ایجاد وقفه بکار گرفته شوند.

قالبهای وب سایت متنوع برای سلیقه های متفاوت

دهها قالب حرفه ای مطابق با نیاز انواع مشاغل و سلیقه کاربران با قابلیت انتخاب قالب حتی بعد از ثبت نام. بطور مثال می توانید قالبهایی برای تجارت های بزرگ و کوچک، وبلاگ ورزشی، علمی و تحقیقاتی، شخصی و ... انتخاب کنید. همچنین می توانید قالب ساخته شده خود را ذخیره و بعدا استفاده کنید.

بهینه شده برای موتورهای جستجو

صفحات نماد ارتباط سبز برای موتورهای جستجو بصورت بهینه طراحی شده اند. زمانیکه وب سایت خود را راه اندازی کنید، وب سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجو پیدا شده و نتیجتا کاربران بیشتری می توانند از حضور شما در فضای آنلاین مطلع شوند.

سیستم آمار پیشرفته بازدید روزانه

میتوانید بازدید سایت خود را در دوره های زمانی مختلف مشاهده نمایید. آمار بازدید روزانه، بازدید های جدید و ... سایت خود را با این ابزار مشاهده نمایید. برای مشاهده آمارها کافیست بازه های زمانی را با چند کلیک ساده تعیین کنید.

انتشار بر روی وب

همه سایتهای نماد ارتباط سبز بر مبنای html و بدون فلش می باشند که اجازه می دهند موتورهای جستجو مانند گوگل ، وب سایت شما را شناسایی کنند. همچنین نقشه سایت بطور اتوماتیک در هر زمانی که مطلبی را منتشر می کنید ایجاد می شود تا مشتریان شما را به سادگی پیدا کنند.

استفاده از دامین موجود

آیا یک دامنه شخصی دارید؟ با صرف هزینه ای اندک به پکیج حرفه ای نماد ارتباط سبز ، ارتقاء یابید و وب سایت ساخته شده بدست خود را بر روی دامنه شخصی خود بارگذاری نمائید.

امکان درگ کردن

با ابزار قدرتمند درگ اند دراپ به راحتی صفحات خود را ویرایش کنید و تصاویر، متون، انواع فرم و امکانات دیگر را به سادگی در صفحات خود حذف یا اضافه کنید.

انعطاف پذیر و قدرتمند

نماد ارتباط سبز کنترل کاملی بر روی وب سایت شما در اختیارتان قرار می دهد. علاوه بر آن کاربران حرفه ای می توانند با اضافه کردن کدهای html ، css ، javascript مطابق با نیازهایشان وب سایت خود را توسعه دهند.

نمونه پروژه های طراحی سایت

شرکت طراحی سایت و نمونه فعالیت ها

شرکت طراحی سایت

 • شرکت طراحی سایت نماد ارتباط سبز، در زمینه انجام کلیه پروژه های نرم افزاری و اجرای سیستم های نرم افزاری شما به همراه مشاوره رایگان با ارسال کارشناس نرم افزاری به محل مورد درخواست شما، شما را همراهی می نماید.

طراحی سایت هتل

 • طراحی سایت هتل و نکاتی که پیرامون عملکرد موثر طراحی سایت هتل می بایست در نظر گرفته شود بسیار مهم است. با گسترش بستر تجارت آنلاین، مسافران بیشتر تمایل پیدا کرده اند که هتل و امکانات در نظر گرفته شده برای آنها در بستر طراحی سایت هتل به نمایش گذاشته شود.

طراحی سایت ورزشی

 • طراحی سایت ورزشی می تواند نیازهای مخاطبین خاص و وسیع خبرها، اطلاعات، محصولات و کالاها، نتایج و ... ورزشی و امور مربوط به ورزش این گروه از افراد را برطرف کند. با طراحی سایت ورزشی نماد ارتباط سبز، گامی بلند به سمت اهداف خود بردارید.

طراحی سایت علمی

 • طراحی سایت علمی مراکز گسترش و کاربردی علم و دانش را شامل می شود که در اشاعه علم و دانش فعالیت دارند و در راستای اهداف خود به طراحی سایت علمی اقدام میکنند. سایتهای علمی که هدف گذاری خود را انتشار مطالب علمی روز تعیین نموده اند به منظور رهیابی و تحقق آن به طرح ریزی طراحی وب سایت اقدام می نمایند.

طراحی سایت پزشکی

 • طراحی سایت ویژه پزشکان توسط نماد ارتباط سبز این اطمینان را به پزشک می دهد که وبسایتی قدرتمند، ساده و زیبا در اختیار خواهد داشت. جامعه پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات بهتر، نیازمند سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات، ثبت اخبار پزشکی و ... .

طراحی سایت شخصی

 • طراحی سایت شخصی تخصص ما است و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شخصی با ما تماس بگیرید. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سايت شخصی داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

 • طراحی سایت شرکتی جهت اهداف تجاری است. امروزه اکثر شرکتهایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وبسایت را حس میکنند. و شرکتهای بزرگتر به وبسایتی نیاز دارند تا برند خود را مدیریت کنند.

طراحی سایت دانلود

 • طراحی سایت دانلود و شاید به صورت کاملا تخصصی تر بتوان از آن نام برد : طراحی سایت دانلود مقاله از جمله طراحی سایت هایی می باشد که می توان آن را راه اندازی کرد و به یک مرجع جامع و کامل تبدیل نمود .

طراحی سایت نیازمندی

 • طراحی سایت نیازمندی ، از آنجایی که حیطه ی وسیعی از موضوعات مختلف و اشتغال های گوناگون و نیز کلمات کلیدی نامحدودی را شامل می شود، یکی از حساس ترین انواع طراحی سایت ها است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای صاحبان مشاغل و فروشندگان، از جمله حیاتی ترین مسائل در بازار امروز می باشد. تمامی این افراد باید با طراحی فروشگاه های اینترنتی و داشتن آن، سهم بازار را در این زمینه بگیرند.

طراحی سایت صرافی

 • طراحی سایت صرافی استفاده زیادی می شود و شما با داشتن وب سایت صرافی و طراحی سایت مناسب می توانید بسیار آسان به خرید و فروش ارز بپردازید و خیلی راحت تر از آنچه تصورتان است با فشردن چند دکمه ی کنار هم و به سرعت، ارز را جابجا نمایید.

طراحی سایت دکوراسیون

 • طراحی سایت دکوراسیون به منزله نمایش راه حل های بهتر در استفاده ساکنان و پدید آوردن فضایی مناسب بسته به شرایط کاربری انجام می شود. بنابراین طراحی وب سایت مختص دکوراسیون برای هر یک از شرکت های طراحی دکوراسیون ضروری می باشد.

طراحی سایت صنعتی

 • طراحی سایت صنعتی از حساسیت ویژه ای برخوردار است چراکه کوتاهی در نوع طراحی سایت صنعتی میتواند بخش بازاریابی اینترنتی یک کارخانه یا واحد تولیدی را بطور کامل مختل کند و در نقطه مقابل با یک طراحی سایت صنعتی و شرکتی حرفه ای میتوان گام موثری در امر بازاریابی اینترنتی برای یک سایت صنعتی به ثمر آورد.

طراحی سایت تبلیغاتی

 • طراحی سایت تبلیغاتی، نیازمندی و طراحی سایت های آگهی، توسط شرکت نماد ارتباط سبز با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با سئوی بسیار حرفه ای. جهت مشاوره و آگاهی از هزینه با کارشناسان فنی و فروش ما تماس بگیرید.

طراحی سایت حرفه ای

 • طراحی سایت حرفه ای خود را از ما بخواهید. اكنون داشتن وب سایت يكی از نيازهای اساسي هر واحد كاری است. به جرات مي توان گفت سريعترين و بهترين راه معرفي فعاليتها، محصولات و شركتها ايجاد يك طراحی سایت حرفه ای است.

چرا بسته های سایت ساز نماد ارتباط سبز ؟

پشتیبانی دائمی
پشتیبانی دائمی

پشتیبانی دائمی

بسته های خدمات حرفه ای به همراه پشتیبانی اختصاصی توسط نماد ارتباط سبز ارایه می شوند. سیستم نماد ارتباط سبز به ساده ترین نحو ممکن طراحی شده است و می توانید بدون نیاز به دانش خاص از آن استفاده کنید.
کاربری آسان
کاربری آسان

کاربری آسان

متخصصان برنامه نویسی در نماد ارتباط سبز تمام آنچه نیاز است تا شما با آسودگی خاطر مطالب خود را در اینترنت نشر دهید، در CMS اختصاصی نماد ارتباط سبز فراهم نموده اند.
هرآنچه که احتیاج دارید
هرآنچه که احتیاج دارید

هرآنچه که احتیاج دارید

در بسته های حرفه ای تمام نیاز های شما برای مدیریت یک سایت پاسخ داده خواهند شد. در کنار امکانات نسخه ی رایگان شما به قابلیت های بسیاری همچون سیستم ایمیل ، میزبانی اختصاصی ، فضای ذخیره سازی ، مدیریت دامنه ها و... دسترسی خواهید داشت.
صرفه جویی در هزینه ها
صرفه جویی در هزینه ها

صرفه جویی در هزینه ها

بسیاری از افراد و کسب و کار های کوچک نیاز به طراحی اختصاصی وب سایت ندارند. اگر شما هم جزو این گروه هستید و تمایل دارید با حداقل هزینه و بدون دردسر یک سایت اینترنتی راه اندازی کنید ، خدمات حرفه ای نماد ارتباط سبز بهترین گزینه برای شما هستند.

قابلیت ها

امنیت بیشتر

نماد ارتباط سبز دائما در حال مانیتور کردن وب سایتهایی است که روی آن قرار دارند تا از اینکه همگی به خوبی در حال سرویس دهی هستند مطمئن شود.

سرعت بیشتر

نماد ارتباط سبز با ساده سازی محیط کاربری و حذف گزینه های غیر ضروری باعث بالاتر رفتن سرعت کاربران و رضایت بیشتر آنها می شود.

فضای ذخیره سازی بیشتر

با توجه به بسته ی خریداری شده ، نماد ارتباط سبز فضای ذخیره سازی فایل آنلاین با پهنای باند اختصصای در اختیار شما می گذارد.