طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

با طراحی فروشگاه اینترنتی واکنش گرا، سایت شما در هر وسیله ای با اندازه واقعی نمایش داده می شود. نیازی به طراحی جداگانه برای نسخه موبایل فروشگاهی نمی باشد. سایت شما بطور اتوماتیک در هر وسیله ای خواه موبایل یا تبلت که باز شود، تطبیق پیدا میکند و بدون مشکل نمایش داده میشود. کافیست که Browser را resize کنید و ببیندید که المان های درون وبسایت فروشگاهی شما چگونه، بصورت خودکار سازماندهی میشوند. فرایند برنامه نویسی این نرم افزار توسط آخرین و جدیدترین توصیه های گوگل انجام گرفته است که منجر به SEO بهتر سایت فروشگاهی شما نیز خواهد شد.

تجارت الکترونی موبایلی را ساده کنید.

به دلیل طراحی واکنش گرا یا یک پوسته موبایلی، سایت فروشگاهی نماد ارتباط یک طراحی Mobile friendly را همراه با استانداردهای طراحی موبایل گوگل توسعه داده است.

نمای کلی طراحی سایت فروشگاهی

فهرست محصولات، مدیریت محصولات ، امکانات و ویژگی ها

موتور جستجو در سایت فروشگاهی

موتور جستجوی قوی و سبک با ایجاد پیشنهاد و چک کردن اسپل کلمات توسط cloud search . ایجاد تاریخچه ای از کلمات جستجو شده آن را به ابزاری قدرتمند برای

ردیابی موجودی در سایت فروشگاهی

تعداد محصولات و انواع مختلف آن را در انبار ردیابی نمائید، علاوه بر این پر فروش ترین و محصولات با موجودی کم را در داشبورد مدیریتی نرم افزار مشاهده کنید.

ویژگی های خاص طراحی فروشگاه اینترنتی

ساده برای استفاده ، ساده برای نگهداری ، منعطف و قدرتمند برای اعمال تغییرات .

فروشگاه اینترنتی سریع و امن

میتوانید سایت فروشگاهی خود را به سادگی بر روی سرور اختصاصی خود نصب نمائید در عین حال این نرم افزار در تمامی هاست ها حتی سرورهای اشتراکی کار میکند در حالی که مساله امنیت در بالاترین سطوح و لایه های پنهان نرم افزار در نظر گرفته شده است.

سایت فروشگاهی با گستردگی امکانات و افزونه‌ها

دسترسی به صدها افزونه در بخش کنترل پنل سایت فروشگاهی از یک سو و امکان وارد کردن افزونه های دیگر برنامه نویسها ، بگونه ای که میتوانید تنها با کلیک موس به آنها دسترسی داشته باشید، سایت فروشگاهی منحصر بفرد و خارق العاده ای را در پیش روی شما قرار داده است.

فروشگاه اینترنتی با فناوری اعجاب انگیز

برای شما به معنی عملکرد هوشمند و بدون دردسر میباشد. برای مدیرگسترش سایت شما به معنی کار سریعتر ، نگهداری ساده تر و مقیاس پذیرتر بودن می باشد. همه اینها ابزار هایی برای مدیریت آسان فروشگاه الکنرونیکی و سرعت بالاتر رشدکسب و کار شما میباشند.

برنامه نویسی PHP

برنامه نویسی به معنی داشتن کنترل کامل بر روی تمام چیزها می باشد. ویژگی های جدید را امروز، فردا یا سالهای بعد به نرم افزار اضافه کنید، مشکلی نیست. هزینه ( سرمایه گذاری ) مناسب برای مالکیت یک سایت فروشگاهی فقط یک بار هزینه نرم افزار را پرداخت می کنید.

طراحی قالب شگفت انگیز سایت فروشگاهی

خیلی سریع سایت فروشگاهی خود را بدست آورید و راه اندازی کنید، نگاهی به قالب های ما بیاندازید و قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و هم راستا با ایده هایتان و سلیقه مشتریان طرح های سفارشی را با جلوه های بصری چشم نواز پیاده سازی کنید.

تعدد فروشندگان و نمایندگی ها (multi-vendor)

یک وب سایت فروشگاهی ایجاد کنیدکه چندین فروشنده بتوانند از طریق یک وبسایت فروشگاه اینترنتی محصولات خود را در آن به صورت Online به فروش برساند.
چند فروشنده
چند فروشنده

چند فروشنده

چندین تامین کننده محصول غیر وابسته می توانند خدمات یا محصولات خود را توسط یک سایت فروشگاهی مشترک به فروش برسانند.

ویژگی های ضروری تعامل میان خریداران با سایت

تگها ، لایه بندی و فیلترینگ در سایت فروشگاهی
تگها ، لایه بندی و فیلترینگ در سایت فروشگاهی

تگها ، لایه بندی و فیلترینگ در سایت فروشگاهی

یک سایت تجارت الکترونیک قدرتمند با مدیریت لایه های مشخصات کالا در قلب نرم افزار و قراردادن امکان کنترل حرفه ای دامنه جستجو در صفحات کاربری، کار را برای خریداران در پیدا کردن آنچه که دنبال آن دریک فروشگاه اینترنتی هستند، بسیار آسان میکند .
مدیریت لایه ها در نرم افزار این امکان را فراهم میکند که بتوان محصولات را با ویژگی ها خاص خود در دسته بندی های متنوع قرار داد این دسته بندی محدودیتی ندارد میتوان کالا ها را بر اساس محدوده قیمت ، اندزه ، رنگ، کمپانی و یا حتی تاریخ تولید مرتب نمود. بله! دست مدیر سایت کاملا باز است کافی است بداند مشتریان هر کالا چه ویژگی هایی را برای خرید خود مدنظردارند. کنترل پنل جستوی پیشرفته نیز در صفحه اصلی هر دسته از کالاها در سایت فروشگاهی نیز بگونه ای طراحی شده تا کاربران براحتی و فقط با استفاده از موس ویژگی های مورد نظر خود را انتخاب کند کافیست بداند چه میخواهد، حالا نوبت به موتور جستجوی قدرتمند نرم افزار سایت فروشگاهی است تا در کوتاه ترین زمان نتایج جستجو را در اختیار کاربر قراردهد. >> ادامه مطلب

اهمیت برسی محصول و نظر کاربران در فروشگاه اینترنتی
اهمیت برسی محصول و نظر کاربران در فروشگاه اینترنتی

اهمیت برسی محصول و نظر کاربران در فروشگاه اینترنتی

در مطالعات و بررسیهای انجام شده مشخص گردید که حدود 70 درصد از پاسخ ها در قسمت " ارسال آنلاین نظرات مصرف کننده " مورد اعتماد و نزدیک به واقع میباشد در حالی که ممکن است نظراتی وجود داشته باشد که با قسمت بررسی محصول سایت فروشگاهی مغایرت داشته باشد. اما مطالعه برخی از داده های موجود در قسمت نظر کاربران موجب برقراری ارتباط کامل بین خریداران جدید و سایت فروشگاهی شما خواهد شد ارائه راهکار ها و نظرات توسط شخص ثالث در بخش بررسی محصول در یک سایت تجارت الکترونیک میتواند احساس رضایت را هنگام خرید برای بازدیدکنندگان سایت فروشگاهی شما ایجاد نماید. >> ادامه مطلب

عملکرد تصاویر بزرگتر محصولات در وب سایت فروشگاه اینترنتی
عملکرد تصاویر بزرگتر محصولات در وب سایت فروشگاه اینترنتی

عملکرد تصاویر بزرگتر محصولات در وب سایت فروشگاه اینترنتی

تصاویر محصول از موثر ترین راه ها برای برقراری ارتباط با مشتریان در طراحی یک سایت فروشگاهی می باشد.
"بعدا درمورد آن فکر می کنم"، این جمله ای است که مشتریان هنگام مواجهه با یک عکس ناقص در توضیحات محصول بیان میکند، هنگام خرید از فروشگاه های الکترونیکی، تصویر محصول در ابعاد بزرگتر، تنها فرصت شما برای دیدن آن محصول در سایت فروشگاهی است، بنابراین اگر اندازه عکس، توسط ابزاری قابل توجه به نظر برسد ، مشتریان بهنگام خرید احساس امنیت بیشتری خواهند داشت.
اگرچه تصاویر محصول اساسا یکی از ویژگی های استاندارد در تمام وبسایت های فروشگاهی و سیستم های تجارت الکترونیک میباشد اما به تنهائی کافی نیست چرا که عکسها میبایست قابلیت بزرگنمائی و گویای جزئیات کالا باشد. این امکان توسط ابزارهای نمایش محصولات در نرم افزار طراحی سایت فروشگاهی نماد ارتباط به خوبی دیده شده است. این امکان به اندازه کافی انعطاف پذیر بوده و به شما اجازه می دهد یک راه حل مناسب را به مشتریان خود ارائه دهید. >> ادامه مطلب

لزوم استفاده از فروشگاه اینترنتی
لزوم استفاده از فروشگاه اینترنتی

لزوم استفاده از فروشگاه اینترنتی

صنعت طراحی وب دستخوش تغییرات بسیار زیادی برای پاسخگویی به تقاضای کاربران فضای مجازی جهت دسترسی بیشتر به محتوای هدفمند و مفید شده است. شیوه های جدید طراحی وب سایت فروشگاهی دسترسی به امکانات را برای گوشی های موبایل، تبلت ها، لپ تاپ ها و کامپیوترهای رومیزی، بسیار آسان کرده است بگونه ای که صاحبان وب سایت اطمینان دارند نیازهای مراجعین به ساده ترین روش پاسخ داده میشود. طرح های ریسپانسیو اجازه داده اند تا کاربران یک وب سایت را روی هر اندازه صفحه نمایش متناسب با وسیله خود مشاهده و در صفحات سایت به جستجوی کالای خود بپردازند. گرایش های جدید نیز نشان می دهد HTML5 و جاوا اسکریپت به سرعت جایگزین فایلهای فلش شده اند. روند طراحی وب سایت های فروشگاهی نماد ارتباط در حال نزدیک شدن به یک تجربه از خرید یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ میباشد، راه کارهای خلاقانه و جذاب برای کاربران منجر به حرکت سریع سایت درجهت محبوبیت و حفظ و گسترش علاقه مندان شده است. >> ادامه مطلب

نرم افزار فروشگاه آنلاین

نرم افزار فروشگاه اینترنتی نوعی نرم افزار بر پایه وب است که به عرضه کنندگان کالا و خدمات این امکان را می‌دهد تا محصول ها و خدمات خود را از طریق شبکه جهانی اینترنت به سراسر دنیا معرفی کرده و بازاری جهانی برای تجارت خود ایجاد کنند، همچنین این نوع خرید و فروش امکان مقایسه و خرید کالا‌ها و سرویس‌های مورد نیاز را مستقیما از طریق فروشگاههای اینترنتی موجود در سرتا سر جهان بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی به مشتریان می‌دهد.

  با توجه به برطرف شدن مشکل پرداخت اینترنتی فروش اینترنتی محصول و فروش آنلاین ، این نرم افزار ها مورد استقبال بسیار چشمگیر وارد کننده گان محصولات و تولید کنندگان شده است. فروش آنلاین محصول در پکیچ فروش آنلاین قابلیت تعریف کردن محصول در گروه های مختلف ، مدیریت محصول ، سبد خرید ، مشاهده فاکتور ، پرداخت اینترنتی محصول، گزارشات مالی مدیریتی و سایر امکانات مدیریتی را دارامیباشد.

ویژگی ها

سیستم انبار داری در فروشگاه الکترونیکی نماد ارتباط سبز

یکی از دغدغه های فروشندگان اینترنتی انبارداری محصولات و اطلاع از موجودی انبار می باشد. در نرم افزار فروشگاه اینترنتی نماد ارتباط سبز امکاناتی برای اطلاع از موجودی انبار و ارائه گزارش های مربوط به انبارداری تعبیه شده است تا مدیران سایت به سادگی بتوانند از موجودی انبار خود مطلع گردند و در صورت نیاز سفارش های لازم را ارائه دهند.همچنین تکنیک هایی برای ارائه هشدار نیز در این نرم افزار وجود دارد تا اگر کالایی به مرز تعیین شده توسط مدیر سایت رسید آن را به اطلاع مدیرفروشگاه برساند. این عمل می تواند توسط وب سایت، ایمیل و یا پیامک صورت گیرد.

نمایش متفاوت و حرفه ای محصولات

امكان طبقه بندي (قفسه بندي) محصولات در فروشگاه اينترنتي
امكان تعريف محصول در فروشگاه اينترنتي (قرار دادن كالا در قفسه)
امكان تعيين قيمت محصولات براي فروش اينترنتي
ارائه تصاوير متعدد و گالري تصاوير از محصول
درج مشخصات محصولات
انبارداري، اطلاع از موجودي كالاها در فروشگاه اينترنتي
صدور فاكتور و پيش فاكتور

تجارت الکترونی موبایلی را ساده کنید

به دلیل طراحی واکنش گرا یا یک پوسته موبایلی، سایت فروشگاهی نماد ارتباط یک طراحی Mobile friendly را همراه با استانداردهای طراحی موبایل گوگل توسعه داده است.
محیط مدیریت موبایلی سایت فروشگاهی نماد ارتباط: فروشگاه خود را هرجا که هستید به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. پرداخت ها را ببینید ، سفارش ها را مشاهده کنید، موجودی انبار را کنترل نمائید و ...
طراحی واکنش گرا: طراحی فروشگاه اینترنتی خود را بصورت اتوماتیک Mobile friendly کنید.
پوسته موبایل واقعی: یک ویژگی برجسته برای ترافیک های فراوان موبایلی.

با طراحی فروشگاه اینترنتی واکنش گرا، سایت شما در هر وسیله ای با اندازه واقعی نمایش داده می شود.

نیازی به طراحی جداگانه برای نسخه موبایل فروشگاهی نمی باشد. سایت شما بطور اتوماتیک در هر وسیله ای خواه موبایل یا تبلت که باز شود، تطبیق پیدا میکند و بدون مشکل نمایش داده میشود. کافیست که Browser را resize کنید و ببیندید که المان های درون وبسایت فروشگاهی شما چگونه، بصورت خودکار سازماندهی میشوند.
فرایند برنامه نویسی این نرم افزار توسط آخرین و جدیدترین توصیه های گوگل انجام گرفته است که منجر به SEO بهتر سایت فروشگاهی شما نیز خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی نماد ارتباط سبز

امكان طبقه بندي (قفسه بندي) محصولات در فروشگاه اينترنتي
امكان تعريف محصول در فروشگاه اينترنتي (قرار دادن كالا در قفسه)
امكان تعيين قيمت محصولات براي فروش اينترنتي
ارائه تصاوير متعدد و گالري تصاوير از محصول
درج مشخصات محصولات
انبارداري، اطلاع از موجودي كالاها در فروشگاه اينترنتي
صندوق،
صدور فاكتور و پيش فاكتور

فروشگاه اینترنتی چیست؟

نرم افزار فروشگاه اینترنتی نوعی نرم افزارتجارت الکترونیکی بر پایه وب است که به عرضه کنندگان کالا و خدمات این امکان را می‌دهد تا محصول ها و خدمات خود را از طریق شبکه جهانی اینترنت به سراسر دنیا معرفی کرده و بازاری جهانی برای تجارت خود ایجاد کنند، همچنین این نوع خرید و فروش امکان مقایسه و خرید کالا‌ها و سرویس‌های مورد نیاز را مستقیما از طریق فروشگاه های اینترنتی موجود در سرتاسر جهان بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی به مشتریان می‌دهد.

امکانات

امکانات مربوط به دسته بندی و نمایش محصولات

 • امكان طبقه بندي (قفسه بندي) محصولات در فروشگاه اينترنتي
 • امكان تعريف محصول در فروشگاه اينترنتي (قرار دادن كالا در قفسه)
 • امکان ویرایش ، اضافه و کم کردن محصولات
 • امکان استفاده از گالری عکس برای معرفی محصولات
 • امکان استفاده از نمایش خودکار برای معرفی محصولات مشابه

روشهای پرداخت فروشگاه الکترنیکی نماد ارتباط سبز

 • در این نرم افزار روش های مختلفی برای پرداخت خرید های کاربران تعبیه شده است. شما میتوانید در صورت دلخواه از یک یا هر سه روش زیر برای پرداخت استفاده نمایید.
 • امکان خرید online محصولات
 • امکان پرداخت از طریق فیش بانکی
 • امکان پرداخت پس از دریافت کالا توسط مشتری

سایر امکانات فروشگاه الکترونیکی رایانه سبز

 • تبلیغات برای محصولات خود و یا سایرشرکتها
 • امکان معرفی کالا از طریق مشتریان و بازدیدکنندگان سایت به دیگران
 • امکان تغییرپیامهای خوش آمدگویی سایت
 • سیستم مدیریت محتوای
 • مدیریت محتوای صفحه ارتباط با ما و صفحه درباره ما
 • سیستم جستجوی کالا
 • کارکرد بسیار ساده