فروشگاه اینترنتی سریع و امن

میتوانید سایت فروشگاهی خود را به سادگی بر روی سرور اختصاصی خود نصب نمائید در عین حال این نرم افزار در تمامی هاست ها حتی سرورهای اشتراکی کار میکند در حالی که مساله امنیت در بالاترین سطوح و لایه های پنهان نرم افزار در نظر گرفته شده است.

کاهش سرعت در اجرای دستورات و لود شدن نرم افزارهای نصب شده روی سیستم عامل کمترین بهایی است که به هنگام نصب یک آنتی ویروس جهت بالا بردن امنیت پرداخت می کنیم . از زمانی که اولین نرم افزارهای مستقل (آنتی ویروس و فایروال ) راه کارهای داخلی جهت بالابردن امنیت اطلاعات یک ساختار نرم افزاری پیاده سازی شد همواره مقوله کاهش سرعت در اجرای بخشهای گوناگون نرم افزارهای تحت وب جزو نگرانیهای طراحان و مدیران اجرایی بوده است هر چه که بر لایه های امنیتی و دیوارهای آتشین در مقابل نفوذ متجاوزان و هکرها و بدافزارها افزوده می شود از سرعت اجرای نرم افزارهای تحت وب و بالا آمدن صفحات یک سایت کاسته می شود.حل وفصل این موضوع نیز یکی از بهترین سیاستهای تیم نرم افزاری و متخصصین شرکت نماد ارتباط سبز در فاز تولید نرم افزار های مدیریت محتوا بوده است .

سرعت پایین اینترنت ، گستردگی و حجم انبوه اطلاعات ، تعداد زیاد و همزمان بازدیدکنندگان ، امکانات جدید و بروز نرم افزاری ، بدافزارها ، متجاوزین و ده ها موضوع مختلف در این راستا موجب شد تا کارشناسان این شرکت آخرین تکنولوژی های دنیای نرم افزارهای تحت وب را به خدمت بگیرند که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهد شد .لازم به ذکر است بسیاری از تکنولوژیها و تکنیکهای بکار رفته در این مقوله جزو اسرار و اطلاعات محرمانه شرکت نماد ارتباط سبز باقی خواهد ماند .

الف : استفاده از جدیدترین نسخه زبانهای برنامه نویسی که مختص طراحی وب سایت پایه ریزی شده اند مانند (php) که در مقایسه با نرم افزارهای (.net ) از قدرت و کارایی بالاتری برخوردار هستند .

ب : بکارگیری ابزارهای توسعه جدید که بر مبنای (mvc) توسعه داده شده است مانند فریم ورکهای جدید و کار آمد همچون (zend)

ج : حذف ابزارهای قدیمی مانند فلش و استفاده از پلاگین ها و ابزارهای بروز و قدرتمندی مانند (html5)

استفاده از نرم افزارهای بانک اطلاعات همچون بکارگیری ابزارهای سمت کاربر (client) مانند (html5) و (bootstrap) (jquery) و(angularjs) و...

د: تعریف سطوح امنیتی چند لایه در قاب نرم افزار علاوه بر تعریف سطوح دسترسی کاربران و مدیران و...

نظرات کاربران

نظر شما