فروشگاه اینترنتی چند زبانه و چند ارزی

ترجمه همزمان فروشگاه به زبان های مختلف با توجه به نیاز بازارهای هدف شما و یا انتخاب ترجمه های موجود، منجر به نمایش قیمت محصولات یا تبدیل قیمت کالا ها

با قدم گذاشتن به عصر تکنولوژی, تجارت الکترونیک جایگاهی ویژه در بازارهای جهانی پیدا کرده است و اهمیت این موضوع را به وضوح می توان در عملکرد کمپانی های بزرگ و معروف دنیا مشاهده کرد امروزه رقابت در بازار و وارد شدن به بازارهای جهانی تأثیر به سزایی در فروش محصولات دارد . شما می توانید با ایجاد و طراحی سایت فروشگاهی بدونه در نظر گرفتن مرزها و فارغ از هر گونه گرفتاری به تجارت بین المللی بپردازید . برای ورود فروشگاه اینترنتی به عرصه جهانی باید قابلیت های ویژه ای برای ان در نظر گرفت.

شرکت نماد ارتباط سبز با در نظر گرفتن قابلیت چند زبانه و چند ارزی فروشگاه های اینترنتی بدون مرز در اختیارشما قرار می دهد. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که فروشگاه خود را با زبان های زنده دنیا مثل انگلیسی،المانی ،ترکی ،عربی و...ارائه دهید و در مرحله پرداخت کالاها از ارزهایی مثل یورو ودلار نیز استفاده کنید.

چند ارزی بودن وب سایت فروشگاهی به شما این امکان رامی دهد که محصولات خود را با واحدهای دیگر پولی نیز عرضه کنید. برای مثال می توان محصولات خود را که درسایت به ریال قیمت گذاری شده است با توجه به نرخ ارز به دلار یا یورو......تبدیل کنید و دراین صورت خریدارانی که خارج از کشور قصد خرید از سایت فروشگاهی شما را دارند می توانند قیمت کالا ها را در صورت نیاز آپدیت کنند.

چند ارزی بودن وب سایت فروشگاهی امکان پرداخت مشتریان خارج از کشور را با بانک های بین المللی برای شما ممکن میسازد و شما می توانید با استفاده از بانک های بین المللی بهای کالاهای خود را دریافت کنید.

در عصر تلفن همراه زمانی که اکثر مردم در همه مکان ها متصل به اینترنت هستند ، استفاده از بازاریابی محتوا می تواند به شما کمک کند که مشتریان بلقوه خود را حفظ کنید و یک راه قدرتمند برای تعامل با مشتریانی است که در هر زمان و هر مکانی می خواهند خیلی سریع به مواردی چون آموزش ، اطلاعات و خرید دست یابند.

تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از مردم گوشی های هوشمند خود را نزدیک به 150 بار در هر روز به مدت یک دقیقه استفاده می کنند درحالی که اکثر این زمان ها ممکن است به پاسخ پیامک , ایمیل و یا رسانه های اجتماعی متمرکز شده باشند اما اغلب به جستجوی مطالب یا سئوالات خود در زمانی که به کمک احتیاج دارند نیز می پردازند .

به گفته مت لاوسون مدیر تبلیغات و بازاریابی گوگل :

برای بازاریابان در گوگل لحظه ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. ما به این لحظات میکرو لحظات می گوییم واین دقیقا" زمان هایی است که کاربران میروند تا به اطلاعات و خواسته های مورد نیازشان در همان لحظه دست پیدا کنند.

که این جستجوها از قبیل: من می خواهم بدانم،من می خواهم بروم ،من می خواهم بخرم و من می خواهم انجام بدهم هستند . لحظاتی که جستجو می کنند بدون قصد و زمینه قبلی و می خواهند خیلی فوری به نتیجه دست یابند .

میکرو لحظات نشان دهنده ی یک فرصت بازاریابی قابل توجه است که برای معرفی کسب و کار جدید به مشتریان بالقوه که بوسیله موتور جستجوی مانند گوگل یا غیره سعی در کمک گرفتن دارند استفاده می شود. برای درک بهتر به مطالب زیر توجه کنید:

ابتدا نیاز افراد در نظر گرفته می شود.گوگل گزارش می دهد که %91 از مردم برای گرفتن مشورت ، کمک و ایده از موتور جستجو در تلفن همراه هوشمند خود استفاده می کنند.

در مرحله بعد توجه می شود در لحظاتی که مردم به کمک نیاز دارند بخصوص مردمی که به نام تجاری ویژه ای وفادار نیستند .

تقریبا" %65 از کاربران تلفن همراه گفتند که آنها برای مناسب ترین یا مفید ترین راه حل بدونه در نظر گرفتن شرکت و نام تجاری که ارائه راه حل کرده است به جستجوی اطلاعات می پردازند.

تعامل با مشتریان بالقوه در طول این میکرو لحظات نیاز مند این است که سه استراتژی پیشنهادی گوگل را عملی کنید سریع و مفید و موجود باشید.

گوگل درباره هریک از این اقدامات پیشنهادهایی نیز ارائه می کند اما در اینجا ما به بازاریابی محتوا ومفید بودن ان می پردازیم

زمانی که شما مفید باشید مشتریان به دنبال کسب و کار شما خواهند امد.

از هرده نفری که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند به طور میانگین 9 نفر به جستجوی مطالب مورد نیاز خود می پردازند و این افراد مصمم هستند که از اطلاعات که در اختیار انها قرار داده می شود استفاده کنند و براین باورند که اطلاعات مفیدی در اختیارشان قرار می گیرد .حال شما تصور کنید که کسب و کارتان راه حلی برای نیاز افراد در این لحظه باشد در این صورت شما موفق به جذب افراد شده اید.

یک مثال را در نظر بگیرید : تصور کنید که عصر روز پنج شنبه است یک برق کار وارد قطار می شود برای رفتن به خانه گوشی در دستش است و او شروع می کند به نگاه کردن فیسبوک و به یاد می اورد که قرار است پنج شنبه عصر به تولد برادرزاده اش برود اما هنوز کادویی برای او تهیه نکرده است شروع می کند به جستجو کردن: ایده ی کادویی برای پسر دوازده ساله وچیزی که پیدا می کند سایتfat brain toys صفحه ی بهترین اسباب بازی ها برای پسر دوازده ساله است.

به جای تکیه بر تولید و عرضه استفاده از سن برای رده بندی اسباب بازی ها در سایتfat brain کمک می کند که مشتریان به راحتی به انچه که می خواهند دست یابند و این رتبه بندی بسیار دقیق است و این لیست از بهترین اسباب بازی ها برای پسر دوازده ساله می تواند بهترین و مناسب ترین هدیه را در بر داشته باشد او با چند کلیک یک رباط خورشیدی یک بوم رنگ چوبی و یک کتاب را خریداری می کند.

در کمتر از چند لحظه با محتوای مفید در قالب لیستهای محصول بر مبنای سن اطلاعات مورد نیاز خود را بدست می اورد چه جیزی مهمتر از این که اگر مشتری دوباره در این شرایط قرار بگیرد حتما" فروشگاه اینترنتی fat brain را انتخاب می کند.

به هزاران نمونه های مشابه می توان اشاره کرد، اما مهم این است که زمانی که کسب و کار شما محتوای مفیدی برای ارائه به کاربران داشته باشد آنها به دنبال کسب و کار شما خواهند آمد.

نظرات کاربران

نظر شما