برنامه نویسی PHP

برنامه نویسی به معنی داشتن کنترل کامل بر روی تمام چیزها می باشد. ویژگی های جدید را امروز، فردا یا سالهای بعد به نرم افزار اضافه کنید، مشکلی نیست. هزینه ( سرمایه گذاری ) مناسب برای مالکیت یک سایت فروشگاهی فقط یک بار هزینه نرم افزار را پرداخت می کنید.

Php یک زبان اسکیریپتی می باشد که توسط رامسوس لروف در سال 1994 توسعه داده شد این زبان یکی از مشتقات زبان c می باشد که برای توسعه برنامه ها و وب سایت های تحت وب مناسب است . با گسترش قابلیت های این زبان از قبیل تعامل با فرم های تحت وب قابلیت تعامل با پایگاه داده به سرعت به یکی از محبوبترین زبان های تحت وب تبدیل شد به طوری که بیش از 70 در صد وب سایت های کنونی به زبان php می باشد .

در ابتدای امر این زبان قابلیت های محدودی داشت به طور مثال این زبان از شی گرایی پشتیبانی نمی کرد که همین امر باعث می شد توسعه و نگهداری برنامه ها بسیار کار مشکلی باشد اما در سال 2004 نسخه 5 این زبان معرفی شد که علاوه بر شی گرایی امکان افزونه pdo php data object) ) برای دسترسی به بانکهای اطلاعاتی و امکانات دیگر در آن وجود داشت.

در کنار مزایای این زبان شرکت نماد ارتباط سبز نرم افزارهای خود را برمبنای متدولوژی mvc توسعه می دهد که یکی از به روز ترین روشهای توسعه نرم افزار تحت وب می باشد . استفاده از این روش باعث می شود که نرم افزارها در یک بستر مناسب اجرا شوند و قابلیت نگهداری این نرم افزارها به شکل قابل توجهی بالا برود علاوه براین استفاده از این متدولوژی باعث می شود که شرکت نماد ارتباط سبز بتواند به طور کامل با پاسخگوی نیاز کاربران و مشتریان خود باشد.

نرم افزار فروشگاه الکترونیکی شرکت نماد ارتباط سبز به زبان php و با متدولوژی mvc توسعه داده شده است به طور کلی هدف این شرکت توسعه نرم افزار فروشگاه الکترونیکی یا وب سایت بوده است که در کنار قدرت و امکانات فراوان شرایطی را برای مشتریان خود ایجاد کند که بتوانند از این امکانات فراوان و شگف انگیز به سادگی و با کمترین پیچیدگی استفاده کنند .

همچنین این نرم افزار با این دید تولید شده است که بتواند پاسخگوی طیف وسیعی از مشتریان و بازدیدکنندگان سایت شما باشد .

در کنار مزایای گفته شده نرم افزار فروشگاه اینترنتی این شرکت نگاه ویژه ای به مقوله امنیت نرم افزار داشته است و توسط کارشناسان امنیتی این شرکت مرتبآ مورد مطالعه و آزمایش قرار می گیرد تا مشتریان این شرکت نگرانی از بابت هک شدن و یا حمله های اینترنتی توسط هکرها نداشته باشد علاوه بر این نرم افزار در سیستم عامل لینوکس نصب و راه اندازی می گردد که همین موضوع نیز به نوبه خود باعث بالا رفتن امنیت نرم افزار خواهد شد.

شرکت نماد ارتباط سبز توسط کارشناسان مجرب در حال توسعه و به روز رسانی نرم افزار فروشگاه اینترنتی خود می باشد تا نرم افزاری را آماده کنند که قابل رقابت با سایر نرم افزارهای فروشگاه الکترونیکی که در سراسر دنیا وجود دارند باشد. همچنین آماده پاسخگویی به مشتریانی که نیاز به امکانات خاص و شخصی سازی نرم افزاردارند.

نظرات کاربران

نظر شما