موتور جستجو در سایت فروشگاهی

موتور جستجوی قوی و سبک با ایجاد پیشنهاد و چک کردن اسپل کلمات توسط cloud search . ایجاد تاریخچه ای از کلمات جستجو شده آن را به ابزاری قدرتمند برای
موتور جستجوی قوی و سبک با ایجاد پیشنهاد و چک کردن اسپل کلمات توسط cloud search . ایجاد تاریخچه ای از کلمات جستجو شده آن را به ابزاری قدرتمند برای بازار یابی تبدیل کرده است.

جستجو عمومی در کل مطالب سایت

مطمئنا تعجب آور خواهد بود عنوان این موضوع که بسیاری از فروشندگان سیستم عامل تجارت الکترونیک ، جستجو در سایت فروشگاهی خود را پشتیبانی نمی کنند و برخی در فروشگاه اینترنتی خود از موتور های جستجوی خارجی مانند گوگل استفاده میکنند که فرایند جستجو را طولانی تر و دامنه نتایج ارائه شده را بسیار وسیعتر میکند. بنابراین مطمئن شوید نرم افزار فروشگاه اینترنتی را که برای فروش و معرفی محصولات خود انتخاب می کنید از موتور جستجوی داخلی استفاده میکند. سوال اینجاست چه چیزی قابلیت جستجو در مطالب فروشگاه اینترنتی را برجسته میکند؟ در خصوص جستجو و فیلترینگ کالا ها بحث های مفصلی قرار داده شده است که متمایز از جستجوی مطالب است چرا که گاهی کاربران سایت فروشگاهی به دنبال مطالب خاص و توضیحات تخصصی درباره موضوعی هستند و یا فعلا قصد خرید ندارد و فقط به دنبال پاسخ سولات خود میباشد تصور کنید قابلیت جستجو در مطالب سایت وجود نداشته باشد، آیا کسی زمان لازم برای خواندن تمام توضیحات سایت شما، کامنتها و نظرات کابران را دارد؟

شرکت نماد ارتباط سبز به وسیله طراحی سایت فروشگاهی با وجود موتور جستجوی داخلی به شما کمک می کند که فروشگاهی کاربردی تر و جذاب تر را به خریداران خود ارائه کنید که دسترسی به موضوعات و مطالب در آن به راحتی صورت می گیرد.

خریداران و باز دید کنندگان از سایت فروشگاه اینترنتی شما به راحتی می توانند مطالب مورد نظر خود را جستجو کنند و در کسری از ثانیه به نتابج آن دستیابند.

نظرات کاربران

نظر شما