عملکرد تصاویر بزرگتر محصولات در وب سایت فروشگاه اینترنتی

تصاویر محصول از موثر ترین راه ها برای برقراری ارتباط با مشتریان در طراحی یک سایت فروشگاهی می باشد. "بعدا درمورد آن فکر می کنم"، این جمله ای است که مشتریان هنگام مواجهه با یک عکس ناقص در توضیحات محصول بیان میکند، هنگام خرید از فروشگاه های الکترونیکی، تصویر محصول در ابعاد بزرگتر، تنها فرصت شما برای دیدن آن محصول در سایت فروشگاهی است، بنابراین اگر اندازه عکس، توسط ابزاری قابل توجه به نظر برسد ، مشتریان بهنگام خرید احساس امنیت بیشتری خواهند داشت. اگرچه تصاویر محصول اساسا یکی از ویژگی های استاندارد در تمام وبسایت های فروشگاهی و سیستم های تجارت الکترونیک میباشد اما به تنهائی کافی نیست چرا که عکسها میبایست قابلیت بزرگنمائی و گویای جزئیات کالا باشد. این امکان توسط ابزارهای نمایش محصولات در نرم افزار طراحی سایت فروشگاهی نماد ارتباط به خوبی دیده شده است. این امکان به اندازه کافی انعطاف پذیر بوده و به شما اجازه می دهد یک راه حل مناسب را به مشتریان خود ارائه دهید.
تصاویر محصول از موثر ترین راه ها برای برقراری ارتباط با مشتریان در طراحی یک سایت فروشگاهی می باشد. "بعدا درمورد آن فکر می کنم"، این جمله ای است که مشتریان هنگام مواجهه با یک عکس ناقص در توضیحات محصول بیان میکند، هنگام خرید از فروشگاه های الکترونیکی ، تصویر محصول در ابعاد بزرگتر، تنها فرصت شما برای دیدن آن محصول در سایت فروشگاهی است، بنابراین اگر اندازه عکس، توسط ابزاری قابل توجه به نظر برسد ، مشتریان بهنگام خرید احساس امنیت بیشتری خواهند داشت. اگرچه تصاویر محصول اساسا یکی از ویژگی های استاندارد در تمام وبسایت های فروشگاهی و سیستم های تجارت الکترونیک میباشد اما به تنهائی کافی نیست چرا که عکسها میبایست قابلیت بزرگنمائی و گویای جزئیات کالا باشد. این امکان توسط ابزارهای نمایش محصولات در نرم افزار طراحی سایت فروشگاهی نماد ارتباط به خوبی دیده شده است. این امکان به اندازه کافی انعطاف پذیر بوده و به شما اجازه می دهد یک راه حل مناسب را به مشتریان خود ارائه دهید.

برای اینکه به اهمیت موضوع پی ببریم با یک مثال کاملآ ملموس شروع می کنیم . فرض کنید برای خرید کالایی ضروری به فروشگاهی مراجعه کرده اید ولی صاحب فروشگاه به شما می گوید که کالای موردنیاز شما در انبار است اما هر آنچه که لازم است بدانید را بصورت شفاهی برای شما توضیح می دهد و این در حالی است که شما به آن کالا نیاز دارید ولی به صورت کامل برای خرید کالا راضی نمی شوید و ممکن است از خرید صرفه نظر کنید و به فروشگاه دیگری مراجعه کنید . اینجاست که به اهمیت تصاویر در فروشگاه اینترنتی پی می برید. تصاویر تمام ان جیزی است که باید خریدار از کالا ببیند و با توجه به آن تصمیم به خرید بگیرد . پس باید از شرایط خاصی برخوردار باشد تا بتواند کاربر را قانع کند و تمامی آنچه را که هست از جزئیات و زوایای مختلف در ابعاد مناسب به نمایش مشتریان شما دراورد . اگر ابعاد تصاویر به گونه ای باشد که خریدار دید واضح و کاملی از محصول ببدست نیاورد باعث می شود که به فروشگاه های اینترنتی دیگری مراجعه نماید اما شرکت نماد ارتباط سبز این امکان را در نظر گرفته است که تصاویر محصولات با اندازه بزرگ نمایش داده شود و در صورت لزوم می توان بر روی تصاویر زوم کرد یا تصویر را چرخانده و از تمام زوایا همه جزئیات آن را دید. به این صورت می توان تقریبآ تمام کاربرانی را که قصد خرید از سایت فروشگاهی شما را دارند تشویق به خرید کرد و کاربران به فروشگاه اینترنتی شما اعتماد خواهند کرد زیرا با شفافیت و راستگویی با آنها برخورد کرده اید.

نظرات کاربران

نظر شما