فروشگاه اینترنتی با فناوری اعجاب انگیز

برای شما به معنی عملکرد هوشمند و بدون دردسر میباشد. برای مدیرگسترش سایت شما به معنی کار سریعتر ، نگهداری ساده تر و مقیاس پذیرتر بودن می باشد. همه اینها ابزار هایی برای مدیریت آسان فروشگاه الکنرونیکی و سرعت بالاتر رشدکسب و کار شما میباشند.

در طراحی یک وب سایت حرفه ای حضور نرم افزار های برنامه نویسی قدرتمند مانند (php) و نرم افزارهای مدیریت صفحات نمایش مانند (html5) از ملزومات و جزء لاینفک یک سایت فروشگاهی می باشد که علاوه بر مدیزیت ساخت و ویرایش محتوای سایت نحوه نمایش و چگونگی ارائه مطالب و موضوعات را کنترل می کنند و هر گونه اعمال تغییر ، حذف و یا اضافه کردن مطالب یا موصوعی از طریق بکار گیری و یا فراخوانی کدهای برنامه نویسی شده نرم افزار امکان پذیر است. به همین خاطر طراحی وب سایت آن هم وب سایت فروشگاهی حرفه ای مستلزم داشتن تخصص در برنامه نویسی و دانش مدیریت صفحات وب می باشد.

اما نرم افزار مدیریت محتوای شرکت نماد ارتباط سبز با فناوری اعجاب انگیز و منحصر به فرد خود توانسته است راه را برای کاربران وب سایت ها و مدیران مدیران فروشگاه های اینترنتی هموار کند .

با استفاده از این فناوری اعجاب انگیز تمام مدیران وب سایت های فروشگاهی می توانند بدون داشتن تخصص در برنامه نویسی به راحتی تمامی تغییرات دلخواه خود را در فروشگاه اینترنتی خود اعمال کند.

فقط کافیست وارد پنل مدیریت وب سایت خود شوند و با چند حرکت موس و تایپ چند عنوان و موضوع صفحه ها ، منو ها و زیر منو ها ، بخش های متعدد و متنوع داخلی صفحات را بسازند و یا ویرایش کنند و با قابلیت درگ اند دراپ منوهای ایجاد شده را جابجا کنند و یکی را زیر مجموعه دیگری قرار دهند و ...

از دیگر فناوری های اعجاب انگیز بکار رفته در نرم افزار فروشگاه ساز ، استفاده از صفحات بدونه قالب و نا محدود می باشد در این فناوری شما می توانید یک صفحه ایجاد کنید و به راحتی بخش ها یا سکشن های متعدد ومتنوع مورد نظر خود را در صفحه قرار دهید بعد از ایجاد قسمت های دلخواه فرق نمی کند بخش خبر باشد یا گالری سکشن اسلایدر باشد یا نقشه گوگل تنها با حرکت موس بخشهای ایجاد شده را جابجا کنید و یا حتی می توانید سکشنها را در قسمت رزرو شده ها قرار دهید تا بصورت موقت نمایش داده نشوند .

در این فناوری شما می توانید به ایجاد جذابیت های تصویری بیشتری در فروشگاه اینترنتی پرداخته به راحتی تصویر و یا رنگ پس زمینه قسمت های مختلف را تغییر داده و یا بصورت همزمان علاوه بر تغییر رنگ و اندازه فونتها وعکس ها آنها را بصورت آزمایشی در لحظه مشاهده کرده و پس از چندین بار تغییر و رسیدن به نتیجه مطلوب تغییرات نهایی را ذخیره کنید.

نظرات کاربران

نظر شما