هویت برند (نام تجاری) در طراحی وب سایت

ما در زمینه کسب وکارتان، خواه نوپا باشید، و خواه سابقه ای طولانی داشته باشید، مطابق نیازتان استراتژی هایی را سفارشی سازی و به روز می کنیم تا در زمینه تولید برند حرف تازه ای برای گفتن داشته باشید. ما کاری می کنیم که از طریق نمایش گیرای نام تجاری خود به مخاطبین در فضای اینترنت، نسبت به رقبای خود متمایز شوید، برای برند خود نام و شعار مناسب برگزینید و بازاریابی کنید، و در نهایت، از لوگوی برند خود به عنوان اهرمی برای به دست آوردن مشتریان جدید و جذب مخاطبین به وبسایت تان استفاده کنید.

راه اندازی کسب و کار از طریق استراتژی برند

ما آن چه را که به نظر می آید دارای پتانسیلی برای تبدیل شدن به کسب وکار است، با به کارگیری استراتژی های پیشرو و سفارشی سازی شده، بازتعریف می کنیم و از این طریق، روایتگر برندتان شده و حضور موثرتان را در فضای اینترنت تقویت می نماییم.

تحقیق_برند_طراحی_سایت

تحقیق درباره رقبا و تجزیه و تحلیل بازار کسب و کار

این که برند شما در سطح وب به آن هویت مورد نظری که شایستگی اش را دارد برسد، از هر تلاشی که به صورت فردی در شرکتتان در راستای بازاریابی انجام پذیرد، موثرتر است. برند شما پایه و اساس کسب وکار شماست و نیاز است برای دیده شدن در فضای مجازی شکل اطمینان بخشی به خود بگیرد. برای شکل دهی یک راهبرد نیرومند برای کسب وکارتان، احراز هویت برند ضروری است. این راهبرد باید با در نظر گرفتن ساختار سازمان شکل بگیرد. ما مکان فعلی شما را در بازار تجزیه و تحلیل می کنیم، و طرحی می ریزیم که شما را به جایگاهی که در نظر دارید، برساند. این مستلزم تجزیه و تحلیل کامل نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدهای صنعت کسب و کارتان است. تجزیه و تحلیل پیشکسوتان در زمینه کاری شما، می تواند به جرقه ای برای به کارگیری تاکتیک های نوآورانه در خلق برندتان تبدیل شود، و موجب می شود بتوانید رویکرد منحصر به فردی در زمینه کسب وکارتان به کار برید. ما به کمک این تجزیه و تحلیل ها، به برندتان هویت تجاری می بخشیم و کمک می کنیم راهبردی برای آینده آن بیندیشید.


مخاطبین_برند_طراحی_سایت

جذب مجدد مخاطبین با نوسازی برند

استفاده از برند قدیمی و حضور آنلاین ضعیف، تاثیر عمیقی بر روی اثر به جا مانده از شما در ذهن مخاطبین دارد. ما زمانی را برای بررسی تاریخچه شرکتتان اختصاص می دهیم، و گام هایی را که تا امروز برای رشد کسب و کارتان برداشته شده اند شناسایی می کنیم. استراتژی های ما به هویت نام تجاری شما جانی تازه می بخشد به طوری که این تجدید قوا برای مخاطبین محسوس خواهد بود. این موضوع به شرکتتان نمود برجسته و تازه ای می دهد، در نتیجه آگاهی بیشتری از برند شما در طول مسیر حاصل خواهد شد. یک طرح جدید برای برندتان می تواند دقیقا همان چیزی باشد که برای جلب توجه مخاطبین فعلی شما و جذب مشتریان بالقوه به سمت محصولات و خدماتتان نیاز است.


هویت_برند_طراحی_سایت

شکل دهی به هویت تجاری به گونه ای که تعریف کننده مدل کسب و کارتان باشد

داشتن یک هویت برند به وضوح تعریف شده که متناسب با مدل کسب و کارتان است، چیزی است که شما را برای مخاطبین هدف برجسته می کند. هویت شما تعیین می کند که چطور می خواهید دیده شوید و مدل شما تا چه حد با نقشه راهی که شرکت شما برای رسیدن به اهدافش دارد، تطبیق پیدا می کند. هویت نام تجاری و مدل کسب و کارتان پشت سرهم عمل می کنند تا درکی عمومی از سازمان شما ارائه دهند، در عین حالی که به خواسته ها و نیازهای مشتریانتان نیز توجه دارند. اگر مدل کسب و کار شما و هویت نام تجاریتان به صورت مکملی برای هم درآیند، شرکت شما برای مشتریان جدید، متمایز و در بین مخاطبین وفادارتان ماندگاری پیدا خواهد کرد.

یک استراتژی معقول برای برند مستلزم آن است که به طور کلی در جایگاه، شعار تجاری، لوگو و تصویر برند تناقضی یافت نشود و به خوبی نمایانگر آرمان ها و اهداف کسب وکارتان باشد.

با جاسازی هویت خود در درون لایه های وب سايت تان، حضور در رسانه های اجتماعی، و انجام اقدامات دیگر برای بازاریابی اینترنتی، به جای این که تنها به صورت یک محصول فیزیکی ساده یا خدمتی باشید که ارائه می دهید، به بخشی از زندگی مشتری تبدیل شوید.


وفاداری_برند_طراحی_سایت

ایجاد وفاداری به برند از طریق پیام شما

صرفا ایجاد یک هویت تجاری برای کسب و کارتان، برای متمایز ساختن شما از رقبا کافی نیست. باید راهبردی در نظر گرفته شود و در آن مشخص شود چگونه به این درجه از اطمینان برسید که مخاطبین، برند شما را همان گونه که مد نظر شماست درک می کنند. این کار مستلزم این است که در حالی که همگام با تکامل شرکت، اصلاحاتی را انجام می دهید، به طور مستمر پیام رسانی کنید و حضور آنلاین خود را رشد دهید. شما می خواهید بازدیدکنندگان را متقاعد کنید که با شما وارد معامله شوند به طوری که منجر به هدایت خود به خودی آن ها به سمت برندتان شوید. به جای این که صرفا بگویید این کار را انجام دهند، به آن ها دلیل این که چرا باید این کار را کنند نشان دهید.

تصویری که برندتان به نمایش می گذارد، باید در همه تلاش هایی که برای بازاریابی انجام می دهید گنجانده شود. با سازگار نگاه داشتن برند خود، پیام شما ارتباط عاطفی عمیقی با مشتریان برقرار می کند به طوری که همواره آنان را به بازگشت به سوی شما ترغیب خواهد نمود.


درک هویت نام تجاری

هویت_برند_طراحی_وبسایت

هویت نام تجاری

شما در رابطه با رقبا چه کسی هستید؟ می خواهید کسب وکار شما چه نوع هویتی به معرض نمایش بگذارد؟ هویت برند شما بیانگر این است که شما چگونه خود را می بینید، و چگونه می خواهید توسط مخاطبینتان دیده شوید. جزئیات خلاقانه ای گرد هم می آیند تا تصویر کاملی از کسب وکار شما به نمایش بگذارند، و موجب برجسته شدن شما در صنعت کسب وکارتان شوند. از پیام های بصری و متنی گرفته تا محصولات و بازاریابی، همگی نماهای مختلفی هستند که به شناساندن برندتان کمک می کنند. این جنبه ها به عنوان نماینده ای از کسب وکارتان گرد هم می آیند، تا با کمک هم به دیگران درباره این که شما چه کسی هستید اطلاعات دهند. هویت موثر برند، با ماهیت کسب وکارتان و همچنین ارزش فراهم آمده توسط محصولات یا خدماتتان ارتباط برقرار می کند، به این امید که در وجود مشتریان بالقوه، حس برقراری ارتباط و وفاداری را برانگیزد.


استراتژی_برند_طراحی_وبسایت

استراتژی نام تجاری

استراتژی نام تجاری شما، پایه و اساس کسب و کار شماست. استراتژی نام تجاری مفهومی اصلی برای شرکت شماست، جهتی است که می خواهید در مسیر آن حرکت کنید، و ارزش هایی است که تعریف می کند شما به عنوان یک کسب و کار چه کسی هستید. در حین این که همراه با برند خود به سمت جلو پیش می روید، استراتژی شما نقاط عطفی را که می خواهید در طول مسیر به آن ها دست یابید، بر سر راهتان قرار می دهد. و سکوی پرتابی است برای هر گونه تلاشی که در جهت بازاریابی صورت می گیرد، با حصول اطمینان از این که وحدت و انسجام در سراسر آن وجود دارد. ما می توانیم کمک کنیم زمانی برای عمیق تر شدن و پاسخگویی به سوالات بسیاری درباره کسب وکارتان صرف شود که در نتیجه آن تصویر واضحی از ماهیت شرکتتان ایجاد شود. از این طریق، درک منسجم و یکپارچه ای حاصل می گردد که یک استراتژی نام تجاری موفقیت آمیز را شکل می دهد.


توسعه_برند_طراحی_وبسایت

توسعه نام تجاری

این مرحله، اختصاص به گام های فیزیکی ای دارد که شما در جهت پیاده سازی و اجرای کسب و کار خود در بازار برمی دارید. توسعه نام تجاری دربردارنده همه تلاش هایی است که در جهت بازاریابی انجام می دهید و این که چطور واقعا هویت نام تجاری خود را به کار می گیرید. فرآیند دنباله دار و مداومی که طی آن نام تجاری شما از یک مفهوم و ایده صرف به موجودیتی واقعی تبدیل می شود که به بازار و رسانه ها اعمال می گردد. از طراحی وب سایت شما گرفته تا تلاش های راهبردی شما در جهت بازاریابی، ما می توانیم کمک کنیم یک سری فعالیت های برنامه ریزی شده تاکتیکی و ماهرانه صورت پذیرد که به خدمت کسب و کار شما درآمده و موجبات رشد نام تجاری شما را به صورت آنلاین فراهم آورد.


تصویر_برند_طراحی_وبسایت

تصویر نام تجاری

همه کارها و تلاش های جمعی که در جهت ایجاد نام تجاری شما و به کارگیری آن در بازار صورت گرفته است، به این مرحله ختم می شود. تصویر نام تجاری شما چیزی است که مشتریان فعلی و آتی، از طریق آن شما را می بینند. موفقیت تصویر نام تجاری بر مبنای این که تا چه حد به هویت شما نزدیک است و تا چه اندازه توانسته است خواسته های شما را برآورده کند، سنجیده می شود. تصویر نام تجاری شما، بیانی از این است که تا چه اندازه راهبرد خود را به خوبی اجرا کرده اید، و این راهبرد تا چه میزان با هویت برند مورد نظر شما تطبیق یافته است.

نظرات کاربران

نظر شما