سایر امکانات فروشگاه الکترونیکی رایانه سبز

تبلیغات برای محصولات خود و یا سایرشرکتها امکان معرفی کالا از طریق مشتریان و بازدیدکنندگان سایت به دیگران امکان تغییرپیامهای خوش آمدگویی سایت سیستم مدیریت محتوای مدیریت محتوای صفحه ارتباط با ما و صفحه درباره ما سیستم جستجوی کالا کارکرد بسیار ساده

علاوه بر امکانات کلی که برای نرم افزار، امکاناتی نیز برای راحتی استفاده و حرفه ای تر شدن سایت شما آماده شده است که در ادامه

تبلیغات برای محصولات خود و یا سایرشرکتها وکالاها‌ي مورد نظر

با استفاده از این ابزار شما میتوانید تبلیغات خود و یا سایر شرکت ها را در صفحات خروجی سایت خود داشته باشید.

امکان معرفی کالا از طریق مشتریان و بازدیدکنندگان سایت به دیگران

توسط این ابزار بازدیدکنندگان سایت شما میتوانند محصولات شما را از طریق ایمیل به سایر دوستان ارسال نماییند. این کار علاوه بر تبلیغات و معرفی سایت شما به سایر کاربران باعث افزایش SEO سایت شما خواهد شد.

امکان تغییرپیامهای خوش آمدگویی سایت

در صورت نیاز میتوانید پیغام خوش آمد گویی سایت خود را تعیین کنید و با توجه به سیاست های سایت خود آنرا در روزهای خاصی تغییر بدهید.

سیستم مدیریت محتوای

در این نرم افزار علاوه بر سیستم فروش اینترنتی امکان مدیریت محتوا نیز تعبیه شده است که در صورت نیاز میتوانید مطالبی را در سایت خود منتشر نمایید. این ابزار علاوه بر منتظر کردن مطالب باعث بهینه سازی های مربوط به موتورهای جستجو خواهد شد.

مدیریت محتوای صفحه ارتباط  با ما و صفحه درباره ما

میتوانید اطلاعات مربوط به صفحه ارتباط با ما و صفحه درباره ما را با توجه به نیاز های خود تعیین نمایید.

سیستم نظر سنجی

با استفاده از این ابزار میتوانید نظر سنجی های مختلفی را در سایت خود قرار بدهید تا بتوانید با بازدید کنندگان خود ارتباط برقرار نمایید. با استفاده از این ابزار شما میتوانید از نظرات کاربران استفاده کنید و نقاط ضعف و قوت سایت خود را شناسایی نمایید. همچنین میتوانید برای اهداف بازار یابی نیز از این ماژول استفاده کنید.

سیستم جستجوی کالا

در این نرم افزار علاوه بر جستجوی کالا ها با توجه به نام و قیمت آنها میتوان از سیستم های تگ گذاری نیز بهره برد. با استفاده از تگ هایی که برای کالا ها تعریف میگردد میتوان دسترسی سریعتری به کالا ها داشت.

کارکرد بسیار ساده

امروزه یکی از تکنیک های محبوب شدن نرم افزار ها سادگی استفاده از آنها میباشد. اگر یک نرم افزار هرچقدر هم کامل و قدرتمند باشد در صورتی که استفاده کردن از آن برای کاربر سخت باشد محبوبیتی نخواهد داشت. در این نرم افزار فروشگاه الکترونیکی تکنیک هایی برای سادگی استفاده برای کاربر تعبیه شده است تا کاربران بدن نیاز به دانش تخصصی از این امکانات استفاده کنند. در کنار قدرت و کارایی نرم افزار فروشگاه الکترونیکی رایانه سبز محیط آسان برای استفاده وجود دارد تا کاربران از این محیط لذت ببرند.


دسترسی آسان به کلیه امکانات سایت

همانطور که اشاره شد در این نرم افزار بر سادگی استفاده بسیار مهم میباشد. در پنل مدیریتی نرم افزار ابزار ها به سادگی قابل دسترسی میباشند و پیچیدگی برای استفاده از آن ها وجود ندارد.

نظرات کاربران

نظر شما