روشهای پرداخت فروشگاه الکترنیکی نماد ارتباط سبز

در این نرم افزار روش های مختلفی برای پرداخت خرید های کاربران تعبیه شده است. شما میتوانید در صورت دلخواه از یک یا هر سه روش زیر برای پرداخت استفاده نمایید. امکان خرید online محصولات امکان پرداخت از طریق فیش بانکی امکان پرداخت پس از دریافت کالا توسط مشتری

در این نرم افزار روش های مختلفی برای پرداخت خرید های کاربران تعبیه شده است. شما میتوانید در صورت دلخواه از یک یا هر سه روش زیر برای پرداخت استفاده نمایید.

امکان خرید online محصولات

در این روش بعد از انتخاب کالا های مورد نظر کاربر و تعیین هزینه پرداختی نرم افزار به درگاه بانک مورد نظر شما متصل میگردد و پس از انجام تراکنش های بانکی اطلاعات به نرم افزار داده میشود و موفقیت و یا عدم موفقیت تراکنش مشخص خواهد شد. در این روش شما باید اقدامات لازم با بانک مورد نظر خود برای انجام پرداخت های الکترونیکی را انجام داده باشید.

امکان پرداخت از طریق فیش بانکی

یکی دیگر از روش های انجام پرداخت استفاده از فیش پرداخت میباشد. در این روش بعد از پراخت مبلغ توسط کاربر شماره پیگیری را در نرم افزار ثبت میکند و با توجه به شماره پیگیری فیش بانکی میتوانید از پرداخت مطلع شوید.

امکان پرداخت پس از دریافت کالا توسط مشتری

در این روش کالا پس از تحویل به مشتری مبلغ دریافت میشود. البته امکاناتی برای درج این مبالغ در فروشگاه الکترونیکی تعبیه شده است که در گزارشات مدیریتی دیده خواهد شد.

نظرات کاربران

نظر شما