سیستم انبار داری در فروشگاه الکترونیکی نماد ارتباط سبز

سیستم انبار داری در فروشگاه الکترونیکی نماد ارتباط سبز

یکی از دغدغه های فروشندگان اینترنتی انبارداری محصولات و اطلاع از موجودی انبار می باشد. در نرم افزار فروشگاه اینترنتی نماد ارتباط سبز امکاناتی برای اطلاع از موجودی انبار و ارائه گزارش های مربوط به انبارداری تعبیه شده است تا مدیران سایت به سادگی بتوانند از موجودی انبار خود مطلع گردند و در صورت نیاز سفارش های لازم را ارائه دهند.همچنین تکنیک هایی برای ارائه هشدار نیز در این نرم افزار وجود دارد تا اگر کالایی به مرز تعیین شده توسط مدیر سایت رسید آن را به اطلاع مدیرفروشگاه برساند. این عمل می تواند توسط وب سایت، ایمیل و یا پیامک صورت گیرد.

انبارداری، اطلاع از موجودي كالاها در فروشگاه اینترنتی

یکی از دغدغه های فروشندگان اینترنتی انبارداری محصولات و اطلاع از موجودی انبار می باشد. در طراحی نرم افزار فروشگاه اینترنتی ارتباط سبز امکاناتی برای اطلاع از موجودی انبار و ارائه گزارش های مربوط به انبارداری تعبیه شده است تا مدیران سایت به سادگی بتوانند از موجودی انبار خود مطلع گردند و در صورت نیاز سفارش های لازم را ارائه دهند.همچنین تکنیک هایی برای ارائه هشدار نیز در این نرم افزار وجود دارد تا اگر کالایی به مرز تعیین شده توسط مدیر سایت رسید آن را به اطلاع مدیرفروشگاه برساند. این عمل می تواند توسط وب سایت، ایمیل و یا پیامک صورت گیرد.

اما گاهی فروشگاه الکترونیک در صورت خالی بودن انبار از یک محصول نیز باید قادر به دریافت سفارش باشد. با استفاده از ابزارهایی این امکانات در فروشگاه الکترونیکی ارتباط سبز تعبیه شده است تا در صورت نیاز بتوانید این سفارش ها را دریافت نمایید.

در صورتی که دارای خط تولید میباشید میتوانید انبار های مختلفی را تعریف کنید و آنها را به یکدیگر متصل نمایید. به طور مثال میتوانید انبار مواد اولیه داشته باشید و علاوه بر کنترل این انبار محصولات خود را نیز تولید کنید. با تعریف هایی که در پنل مدیریتی انجام میدهید میتوانید مواد اولیه تولید شده برای یک محصول را مشخص کنید و مواد لازم و اندازه آنها را برای تولید انبوه محصول تعیین نمایید. این ابزار به شما امکان کنترل و مدیریت خط تولید را میدهد.

در نهایت میتوانید گزارش هایی از میزان مواد اولیه مصرف شده، مواد مورد نیاز برای تولید محصول و ... را از این سیستم دریافت کنید.

نظرات کاربران

نظر شما