طراحی لوگو و برند (نشان تجاری) در طراحی سایت

لوگو و نام تجاری ای که ساخته شده و به بهره برداری می رسد، می تواند به پیروزی و یا حتی شکست یک کسب وکار بینجامد. اطمینان کسب کنید که آیا لوگوی شما زمینه ساز پیروزی شماست یا خیر. ما با طراحی لوگوی خلاقانه و خدماتی که در جهت ایجاد برند به مشتریان ارائه می دهیم آن ها را از سایر رقبا متمایز می کنیم. فرآیندی که در طراحی لوگو طی می کنیم تضمین می کند لوگوی شرکت شما مشتریان بالقوه را تحت تاثیر قرار خواهد داد و موجب افزایش آمار بازدید شما خواهد شد. در این قسمت، با فرآیند طراحی لوگوی به کار برده شده توسط شرکت نماد ارتباط سبز و مزایای طراحی لوگو برای وب سایت و کسب و کار خود آشنا می شوید.

فرآیند طراحی لوگو وب سايت

فرآیندی که در طراحی لوگو برای وب سايت شما طی می کنیم تضمین می کند لوگوی وب سایت شرکتی یا وب سایت فروشگاهی شما مشتریان بالقوه را تحت تاثیر قرار خواهد داد و موجب افزایش آمار بازدید وبسایت شما خواهد شد.

اکتشاف

طراحی لوگو برای کسب وکارتان با مرحله اکتشاف شروع می شود، در این مرحله، طراحان بیش از بیست لوگوی مختلف که مخصوص کسب و کار سايت شما طراحی شده اند، در اختیارتان قرار می دهند تا درک عمیق تری از نوع علاقه مندی تان به دست آورند.

ابر واژه

همین که مشخص شد شما کدام یک از انواع لوگو را می پسندید، طراحان تمام صفاتی را که ذکر شده است درون یک ابر واژه قرار می دهند، و ارتباط بین آن ها را با خطوطی نمایش می دهند و از این طریق، آن دسته از مفاهیمی را که خودشان را به عنوان کاندیدی برای لوگوی ممتاز وب سایت شما ابراز می کنند شناسایی می کنند.

نمای کلی

طراحان درباره معنی کلماتی که برای توصیف کسب وکار و لوگوی ایده آل وبسایت تان به کار می رود تحقیق می کنند و شروع به طراحی نماهای کلی به صورت دستی می کنند که نمادی از آن چیزی است که شما می خواهید لوگوی سایت شما بیانگر آن باشد. این طرح های اولیه، به عنوان الهاماتی برای طراحی برندتان به کارگرفته می شوند.

بازبینی داخلی

هنگامی که اولین دور طراحی ها کامل شد، تیم طراحان ما با نشان دادن آن ها به سایر کارکنان، اطمینان می یابند که لوگوهای تولید شده از استانداردهای والای تیم مستعد ما پیروی می کنند، و مناسب ترین آن ها را که تطبیق بیشتری با فرهنگ کسب و کارتان دارند انتخاب می کنند.

ارائه به مشتری (فاز اول)

طراحان ما به شما و تیمتان سه تا پنج لوگوی برتری را که طراحی کرده اند به صورت سیاه و سفید نمایش می دهند، در نتیجه شما می توانید مطمئن شوید که همه چیز از نظر سبک و استایل، بی نقص است.

ارائه به مشتری (فاز دوم)

پس از این که لوگوها را بازبینی کردید و نظرات خود را به ما انتقال دادید، مجددا لوگوهای طراحی شده را با اعمال تغییراتی که به صورت بازخورد از شما دریافت کردیم به شما نشان خواهیم داد.

رنگ ها

پس از این که لوگوی دلخواهتان انتخاب شد، ما دوباره با دقت، پیام هایی را که در بطن برند شما نهفته است و باید به مخاطبین انتقال پیدا کند بازبینی می کنیم، بنابراین می توانیم رنگ هایی را که با آن اندیشه ها و احساسات مطابقت بیشتری دارد گزینش کنیم. ما مجموعاً رنگ های متعددی را بر روی لوگوی سایت شما تست می کنیم و آن ها را به موازات هم به شما نمایش می دهیم تا بتوانید به راحتی لوگوی خود را در رنگ های مختلف مجسم کنید.

لوگوی نهایی

تیم ما به طور خستگی ناپذیر با شما به تبادل نظر خواهد پرداخت، در نتیجه تمام نیازهای شما برآورده خواهد شد و لوگوی نهایی نمودی عالی از تمام آن چیزهایی خواهد بود که برند شما در تلاش است بیان کند.

مزایای طراحی لوگو سایت

برندتان را ماندگار کنید

روند و سبک هر صنعتی بر مبنای آن چه که در یک دوره زمانی مشخص رایج است، دستخوش تغییر می گردد. با بررسی لوگوی شرکت ها این امر که تا چه اندازه آن ها تحت تاثیر تاریخچه شان هستند، با وضوح بیشتری دانسته می شود. هیچ کسب وکاری نمی تواند تنها با این تفکر که لوگوی شناخته شده ای دارد، برای همیشه پایدار بماند، و بالاخره زمانی فرا خواهد رسید که نیاز به ارزیابی و طراحی مجدد لوگو احساس می شود. ما می توانیم به برندتان، ظاهر توجه برانگیزی دهیم، و به مخاطبینتان نشان دهیم که شما همگام با تغییراتی هستید که در صنعت کسب وکارتان اتفاق می افتد. برای شرکت هایی که از اولین روزهای شکل گیری راهی طولانی طی کرده اند، طراحان ما می توانند کمک کنند لوگوی شما به آن توجهی که شایستگی اش را دارد دست یابد و مجددا آن را طراحی می کنند تا درخور آینده ای که در انتظار برندتان است، باشد.

مدرنیزه کردن (نوسازی) سنت ها

لوگوی شما بخش مهمی از تصویری است که کسب وکارتان ارائه می دهد. اگر شرکت شما مدت زمانی طولانی وجود داشته است، یک تغییر بنیادی اغلب می تواند هول برانگیز باشد. طراحان ما کاری می کنند که لوگوی شما امروزی شده، در عین حال سنت هایی را که شما و مشتریان برایش ارزش قائلید حفظ می کنند. ما می دانیم که نیاز است لوگوی شما قدری ثبات و استحکام از خود به نمایش بگذارد، چه از طریق رنگ، مفهوم، یا طرح، و ما کمک می کنیم به آن تعادل مناسب دست پیدا کند.

برند جدید از طریق طراحی مجدد

وقتی لوگوی خود را مجددا طراحی می کنید، در واقع در حال تغییر برند کسب وکار خود هستید. با این وجود، نباید این کار را نکته ای منفی قلمداد کرد. لوگوی به روز، می تواند چیزهای زیادی درباره شرکتتان بگوید که لوگوی قدیمی هرگز قادر به بیان آن ها نبود. لوگوی جدید دستتان را باز می گذارد که مفاهیم بسیار جدیدی به بوته بحث و نمایش بگذارید، و به عنوان یک اثر جانبی برند شما نیاز دارد با آن تطبیق یابد. لوگوی شما هسته مرکزی برندتان به شمار می رود. ما با شما در حفظ ماهیت شرکتتان همکاری خواهیم کرد، در عین این که ظاهر کلی برندتان را نوسازی می کنیم به گونه ای که به طور سازنده به بنیانی برای تلاش های بازاریابی ای که در آینده صورت خواهد گرفت تبدیل شود.

عرضه و تقاضا

اگر شما بازخوردی به آن صورت که انتظار دارید از کسب وکارتان دریافت نمی کنید، تغییر مشخصه ساده ای مانند لوگو می تواند دقیقا آن چیزی باشد که شرکت شما نیازمند آن است. ما به گونه ای عمل خواهیم کرد که برندتان برای مشتریان موجود قابل شناسایی باشد، و مشتریان جدیدی هم جذب خواهیم نمود. اگر شما از آن دسته کسب وکارهای بزرگی هستید که برای اعمال تغییرات جدید تردید دارید، طراحان ما می توانند کمک کنند تغییرات و به روز رسانی های ظریفی به لوگوی خود اعمال کنید که شرکت شما را همچنان قابل شناسایی نگاه دارد. اغلب شما قادر خواهید بود با تغییراتی جزئی پیشنهادات قابل ارائه بیشتری برای مخاطبینتان داشته باشید نسبت به این که بخواهید تصویر برندتان را تغییری اساسی دهید. اگر به دنبال ظاهر جدیدی برای برندتان هستید، یا تنها یک تغییر سبک و جزئی، ما کمک کنیم به بهترین شکل ممکن به آن دست یابید.

نظرات کاربران

نظر شما