توسعه از طریق موبایل

امروزه داشتن سایتی که برای استفاده در موبایل سفارشی سازی شده باشد، مهم تر از هر زمان دیگری است. تیم توسعه طراحی موبایل ما، بین کسب و کارتان و مشتریان ارتباط برقرار می کند. وب سایت های نسخه موبایل فرصت عظیمی برای سوق دادن کسب وکارتان به سمت پیشرفت و هدف گیری مشتریان بر روی دستگاه های موبایل ایجاد می کنند. تیم ما، با طراحی و توسعه وب سایت نسخه موبایل، کسب وکارتان را متحول می کند. وب سایت های نسخه موبایل ما با به نمایش گذاشتن طراحی وب سایت نسخه موبایلی موثر و بارگزاری سریع، مشتریان بالقوه شما را تحت تاثیر قرار می دهد که از وب سایت تان بر روی دستگاه های موبایل بازدید کنند.

امروزه داشتن وب سایتی که برای استفاده در موبایل سفارشی سازی شده باشد، مهم تر از هر زمان دیگری است. تیم توسعه طراحی موبایل ما، بین کسب و کارتان و مشتریان ارتباط برقرار می کند.

وب سايت های نسخه موبایل فرصت عظیمی برای سوق دادن کسب وکارتان به سمت پیشرفت و هدف گیری مشتریان بر روی دستگاه های موبایل ایجاد می کنند.

  • تیم ما، با طراحی و توسعه وب سايت نسخه موبایل، کسب وکارتان را متحول می کند.
  • وب سايت های نسخه موبایل ما با به نمایش گذاشتن طراحی وب سایت نسخه موبایلی موثر و بارگزاری سریع، مشتریان بالقوه شما را تحت تاثیر قرار می دهد که از وب سايت تان بر روی دستگاه های موبایل بازدید کنند.

چرا به وب سايت نسخه موبایل کاربر پسند نیاز داریم؟

طراحی وبسایتی که هم بر روی دستگاه های موبایل (با وضوح تصویر متفاوت) و هم کامپیوترهای دسکتاپ کار کند دربردارنده هزینه های اضافی است، اما هزینه تحمیل شده از سمت فرصت هایی که از دست خواهد رفت آن را تحت الشعاع قرار خواهد داد. خصوصا هنگامی که رشد سریع استفاده از موبایل را در سال های پیش رو در نظر بگیریم.

بازدیدکنندگان از طریق موبایل در پی انجام هدف خاصی هستند

بیشتر اوقات، وقتی یک مشتری از وب سايت نسخه موبایل شما بازدید می کند، قصد ندارد کلیه محصولات و خدمات شما را بررسی کند. آن ها برای منظور خاصی بر روی وب سايت نسخه موبایل شما هستند. مثلا می خواهند قیمت محصولات شما را با قیمت های ارائه شده توسط رقیب مقایسه کنند، در جست و جوی نشانی یا شماره تلفنتان هستند، یا می خواهند اعتبار برندتان را بررسی کنند. اولین گام برای برقراری ارتباط با این دسته از مخاطبین، فراهم کردن اطلاعات مورد نظر آن ها از طریق ابزار پیمایشی سریع، و فراهم کردن وب سایتی است که سریع لود می شود.

کاربران موبایل تمایل بیشتری برای خرید دارند

اگر شما به طور موثری محصولات یا خدماتتان را پیشنهاد دهید، و از طریق موبایل برند خود را ارائه دهید، احتمال بیشتری می رود که مشتریان بالقوه شما اقدام به خرید کنند. حتی اگر بیشتر معاملات شما از طریق موبایل صورت نمی پذیرد، ارائه از طریق موبایل، تجربه خرید به یاد ماندنی و آسانی برای مشتریانتان فراهم می کند.

اهمیت بازاریابی از طریق موبایل

70% کاربران به یک وب سايت یا اپلیکیشن موبایل دسترسی پیدا خواهند کرد تا اطلاعات بیشتری درباره یک محصول بیابند، و نزدیک به 50% آنان، به خرید دست می زنند. بازاریابی نامناسب از طریق موبایل، عرصه را به رقبایتان واگذار می کند، که منجر به از دست دادن مشتریان بالقوه ای می شود که در حال رصد کردن محصولات در یکی از فروشگاه های اینترنتی شما هستند.

کسب و کارتان را متمایز کنید

کاربرانی که قصد خرید از فروشگاه اینترنتی دارند به دنبال صفحات موبایلی هستند که در کمتر از 3 ثانیه بارگذاری می شود. با این وجود، 85% صفحات موبایل برای بارگذاری کامل به 4.8 ثانیه یا حتی بیشتر، زمان نیاز دارند. با طراحی سایت موبایلی به گونه ای که نه تنها چشم نواز باشد، بلکه سرعت بارگزاری قابل قبولی داشته باشد، کاربران سایت شما را به خاطر می سپارند و اغلب از آن استفاده می کنند، که به طور کلی منجر به افزایش فروش الکترونیکی تان می شود.


آیا می توانم وب سايت خود را برای موبایل سفارشی سازی کنم یا به یک وب سايت جداگانه نیاز دارم؟

اغلب، این سوال پیش می آید که آیا باید دو یا سه وبسایت مختلف داشت (یک وب سايت به ازای هر دستگاه: موبایل، تبلت، و دسکتاپ). پیشنهاد ما بر این است که تنها یک وبسایت داشته باشید که بتواند با همه این دستگاه ها تطبیق پیدا کند. سه انتخاب اصلی درباره طراحی وب سایت موبایلی پیش رو دارید:

طراحی_سایت_واکنش_گرا

طراحی وبسایت واکنش گرا


از این طریق، وب سايت شما با می تواند با هر صفحه نمایشی با هر وضوح و دقتی تطبیق یابد. وبسايت می تواند با رزولوشن صفحه نمایش تبلت همانند موبایل به نمایش درآید. طراحی وبسایت واکنش گرا نسبت به یک وبسايت معمولی به برنامه ریزی بیشتری نیاز دارد زیرا عناصر محتوایی وب سايت باید در نظر گرفته شود و همین که ابعاد صفحه نمایش کاهش می یابد اولویت پیدا می کند. وبسايت های با طراحی واکنش گرا توسط گوگل به عنوان بهترین گزینه برای سئو (بهینه سازی برای موتور های جستجو) پیشنهاد می شوند.طراحی_سایت_موبایلی

استایل شیت های مجزا


در این امکان تنها یک url (نشانی وب) دارید، اما استایل شیت ها بر حسب نوع وسیله ای که به وب سايت شما دسترسی دارد، تغییر می کند. این به معنی استفاده از همان کد html، و تغییر استایل شیتی است که استفاده می شود. در این حالت نسبت به طراحی وب سایت واکنش گرا به مدت زمان خیلی کمتری برای برنامه ریزی نیاز است.طراحی_وب_سایت_موبایلی

وب سايت های مجزا


در این حالت، شما یک وب سایت موبایلی دارید که برای مثال در نشانی الکترونیکی m.yourwebsite.com قرار گرفته است و یک وب سایت دسکتاپ که در نشانی الکترونیکی www.yourwebsite.com واقع شده است. وب سايت بر مبنای وسیله ای که کاربران از آن استفاده می کنند آن ها را به نشانی الکترونیکی مناسب هدایت می کند.

نظرات کاربران

نظر شما