نمایش متفاوت و حرفه ای محصولات

نمایش متفاوت و حرفه ای محصولات

امكان طبقه بندي (قفسه بندي) محصولات در فروشگاه اينترنتي امكان تعريف محصول در فروشگاه اينترنتي (قرار دادن كالا در قفسه) امكان تعيين قيمت محصولات براي فروش اينترنتي ارائه تصاوير متعدد و گالري تصاوير از محصول درج مشخصات محصولات انبارداري، اطلاع از موجودي كالاها در فروشگاه اينترنتي صدور فاكتور و پيش فاكتور

امروزه وب سایت ها علاوه بر تکمیل محتوایی صفحات وب به نحوه نمایش و ارائه آن مطالب نیز اهمیت می دهند. در فروشگاه های الکترونیکی نیز این موضوع بسیار مورد توجه می باشد. نرم افزار فروشگاه الکترونیکی نماد ارتباط سبز علاوه بر گروه بندی و دسته بندی های محصولات امکاناتی برای بهتر دیده شدن و مدیریت ساده تر در نظر گرفته است. همچنین ابزار هایی برای دیده شدن بهتر محصول نیز ارائه شده است تا کاربران در هنگام بازدید از سایت شما احساس راحتی کنند. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

امكان طبقه بندي (قفسه بندي) محصولات در فروشگاه اينترنتي

در نرم افزار فروشگاه الکترونیک نماد ارتباط سبز شما می توانید گروه بندی خود را به صورت درختی ایجاد نمایید. با استفاده از این نوع گروه بندی می توانید هرگونه دسته بندی دلخواه را مطابق با سیاست های سایت خود ایجاد نمایید.

امكان تعريف محصول در فروشگاه الکترونیک (قرار دادن كالا در قفسه)

هسته اصلی یک فروشگاه الکترونیکی تعریف محصولات می باشد. در اکثر موارد سایر نرم افزار های فروشگاه الکترونیک برای نمایش محصول از متن و تصویر استفاده می کنند. در نرم افزار فروشگاه الکترونیک نماد ارتباط سبز علاوه بر تصاویر و متن از سیستم فرم ساز برای نمایش محصول استفاده می گردد. با استفاده از این سیستم شما می توانید ابزارهایی برای مقایسه محصولات و معرفی بهتر آن ها در اختیار داشته باشید. وجود چنین ابزار هایی علاوه بر حرفه ای شدن سایت شما به بازدید کنندگان و خریداران سایت شما این امکان را می دهد که درک بهتری از محصولات داشته باشند و با اطمینان بیشتری خرید کنند.

امكان تعيين قيمت محصولات براي فروش اينترنتی

قیمت محصولات با توجه به واحد های آن ها تعیین می گردد. در فروشگاه الکترونیکی نماد ارتباط سبز ابزار هایی برای تعیین واحد ها وجود دارد تا در هنگام محاسبه قیمت واحد ها را نیز در نظر بگیرد. همچنین می توانید برای محصولات خود چندین قیمت تعریف نمایید. بسیار اتفاق می افتد که برای اعضای سایت خود تخفیف هایی را قائل شوید و یا کالایی را به قیمت همکار به فروش برسانید.

ارائه تصاوير متعدد و گالري تصاوير از محصول

شما می توانید در صورت نیاز برای محصولات خود گالری تصاویر ایجاد کنید. ابزار گالری تصویر باعث می شود تا محصول خود را بهتر معرفی نمایید. یکی از مشکلات گالری تصویر وجود تصاویر زیاد در صفحه می باشد که باعث سنگینی صفحه خواهد شد و مشکلاتی را در پی خواهد داشت. بنابراین در نرم افزار فروشگاه الکترونیکی نماد ارتباط سبز برای تصاویر از تکنیک Thumbnail استفاده شده است تا مشکلات ناشی از سنگین شدن صفحه جلوگیری نماید.

درج مشخصات محصولات

مشخصات محصولات علاوه بر این که به صورت متنی قابل ارائه می باشد از تکنیک فرم ساز نیز بهره می گیرد.ابزار فرم ساز باعث می شود تا مشخصات محصول را ریز به ریز معرفی نمایید. این تکنیک می تواند برای مقایسه محصولات و ارائه نمودارهای معرفی محصول و همچنین ارائه دید بهتر برای کاربر استفاده گردد. شما باید فرم ساز را برای هر یک از گروه های محصولات تعریف نمایید چرا که مشخصات فنی هر کدام از گروه ها با یکدیگر متفاوت می باشد.

انبارداري، اطلاع از موجودي كالاها در فروشگاه اينترنتي

یکی از دغدغه های فروشندگان اینترنتی انبارداری محصولات و اطلاع از موجودی انبار می باشد. در نرم افزار فروشگاه اینترنتی نماد ارتباط سبز امکاناتی برای اطلاع از موجودی انبار و ارائه گزارش های مربوط به انبارداری تعبیه شده است تا مدیران سایت به سادگی بتوانند از موجودی انبار خود مطلع گردند و در صورت نیاز سفارش های لازم را ارائه دهند.همچنین تکنیک هایی برای ارائه هشدار نیز در این نرم افزار وجود دارد تا اگر کالایی به مرز تعیین شده توسط مدیر سایت رسید آن را به اطلاع مدیرفروشگاه برساند. این عمل می تواند توسط وب سایت، ایمیل و یا پیامک صورت گیرد.

اما گاهی فروشگاه الکترونیک در صورت خالی بودن انبار از یک محصول نیز باید قادر به دریافت سفارش باشد. با استفاده از ابزارهایی این امکانات در فروشگاه الکترونیکی نماد ارتباط سبز تعبیه شده است تا در صورت نیاز بتوانید این سفارش ها را دریافت نمایید.

صدور فاكتور و پيش فاكتور

شما می توانید با استفاده از فروشگاه الکترونیکی نماد ارتباط سبز فاکتور و یا پیش فاکتور صادر نمایید. این عمل با استفاده از سربرگ ها و امضای الکترونیکی تعیین شده توسط شما انجام می گیرد.

نظرات کاربران

نظر شما