سئو سایت و اثر محتوا

ما به خوبی از چگونگی به کارگیری استراتژی محتوا در جهت بهینه سازی وب سایت تان آگاهیم. ما با بهینه سازی محتوا، فراهم نمودن ساختار مناسبی برای وب سایت، انجام تحقیق و بررسی درباره کلمات کلیدی چند کلمه ای و به کارگیری بسیاری از توصیه های دیگر متخصصین سئو، گام های استواری در جهت افزایش رنکینگ وبسایت تان در موتورهای جست وجو برخواهیم داشت.

بسیاری از تاکتیک های مرسوم سئو، پس از گذشت زمان هر لحظه کم اثر تر می شوند. به بیان ساده تر: گوگل هر لحظه باهوش تر می شود. اکنون که کیفیت دوباره به قدرت سابق خود بازگشته است، دانستن این که چطور و کجا محتوای خود را بگنجانید بیشترین تاثیر را در ازای کم ترین تلاش در پی دارد.

تفاوت زیادی بین نوشتن خوب و محتوای خوب وجود دارد. عوامل فنی و کیفی بیشماری نیاز است برای این که تضمین داده شود محتوا نه تنها خوب است، بلکه به اهداف مالی کسب و کارتان کمک می کند. خدمات چند وجهی ما تمام این عوامل را، چه آن هایی که قدیم موثر بودند و چه آن هایی که در آینده تاثیر گذار خواهند بود در نظر می گیرد.

تجزیه و تحلیل محتوا چند سوال را در نظر می گیرد:

  • آیا شما محتوای کافی در مقایسه با قوی ترین رقبایتان تولید می کنید؟
  • آیا شما آن دسته از محتواهایی را تولید می کنید که مشتریانتان می خواهند و نیاز دارند؟
  • آیا شما واقعا به اندازه ارزش محتوایی که قرار می دهید به دست می آورید؟ چه در وب سايت تان و چه در جاهای دیگر؟
  • آیا محتوایی که تولید می کنید به راحتی توسط مخاطبین مورد نظرتان پیدا شده و با آن ها به اشتراک گذاشته می شود؟

ما می توانیم به تمامی این سوالات پاسخ قطعی دهیم. موضوع تنها تولید محتوا نیست. بلکه تولید محتوای مناسب، در زمان و مکان مناسب و قرار دادن آن در مقابل کاربر است. از مرحله استراتژی محتوا، تا ایجاد محتوا، توزیع، مدیریت و نمایش آن ما به گونه ای عمل می کنیم که محتوایی در وب سايت تان قرار گیرد که اهداف شما را برآورده کند.

بسیاری از مشتریان ما سال هاست که به کار تولید محتوای وب سايت می پردازند، و می خواهند رنکینگ خود را بهبود دهند، طراحی سایت خود را موثرتر کنند، و قابلیت عملکردی آن را بدون بازنویسی هر کلمه افزایش دهند. اگر شما از بازخوردی که محتوایتان بر روی بازدیدکنندگانتان دارید راضی هستید، اما می خواهید قدرت بازاریابی خود را افزایش دهید، ما می توانیم کمک کنیم. یکی از هیجان انگیزترین جنبه های به روزرسانی های اخیر موتورهای جست و جو، این است که محتوای با کیفیت، برای به رسمیت شناخته شدن سزاواری بیشتری دارد، و ما می خواهیم به مشتریان خود کمک کنیم پتانسیل عظیمی را که در محتوای وب سايت نهفته است، کشف کنند. ما از بهینه سازی موتور جست و جو برای تبدیل محتوای وب سايت شما به ابزار قدرتمندی که شما را در دستیابی به اهداف بازاریابی اینترنتی تان یاری رساند، استفاده می کنیم.

به عنوان بخشی از خدمات ما، یک کپی رایتر حرفه ای محتوای وب سايت شما را به گونه ای توسعه می بخشد که همواره جریانی از اطلاعات مرتبط و به روز را در وب سايت خود داشته باشید.

نظرات کاربران

نظر شما