مدل های مختلف نمایش آگهی های مناقصه و مزایده

مدل های مختلفی برای نمایش آگهی در این نرم افزار پیش بینی شده است. شما میتوانید بعد ثبت آگهی آن را به روش های مختلفی به کاربران خود ارائه نمایید. این روش ها عبارتند از...نمایش از طریق سایت

در این روش کاربر میتواند با ورود به سایت آگهی ها را مشاهده نماید. در صورتی که آگهی وضعیت جدید داشته باشد و به تاریخ انقضای خود نرسیده باشد قابل دسترس عموم نیست. این آگهی ها از طریق سیستم ثبت نام کاربر و خریداری حساب کاربری در صورت تایید مدیریت نرم افزار قابل دسترس میباشد. اما در صورتی که به تاریخ انقضای خود رسیده باشد در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و نیازی به ثبت نام یا خرید حساب کاربری نمیباشد.

 

ارسال از طریق ایمیل

میتوان آگهی ها را در صورت درخواست کاربر به ایمیل شخصی او ارسال کرد. بعد از ثبت یک آگهی جدید نرم افزار به طور اتوماتیک کاربرانی که این آگهی مربوط به آنها میباشد را شناسایی و آگهی را به صورت ایمیل به آنها ارسال خواهد کرد.

 

دریافت خروجی با فرمت MS-Word و MS-Excel

نرم افزار مدیریت مناقصات و مزایدات رایانه سبز قادر به تولید انواع مختلف خروجی میباشد که از جمله آنها میتوان به MS-Word و MS-Excel اشاره نمود. همچنین قادر به تولید خروجی به فرمت های CSV ،XML ،PDF و ... میباشد

 

دریافت از طریق Webservice

یکی از روش های نمایش خروجی استفاده از webservice میباشد. webservice ها روشی برای ارتباط نرم افزار ها با یکدیگر میباشد. به طور مثال شما میخواهید آگهی های خود را در یک نرم افزار دیگر نمایش بدهید. با استفاده از این تکنیک نیازی به ثبت مجدد آنها نمیباشد. با webservice میتوان اطلاعات مربوط به آگهی را به سایر نرم افزار های دیگر ارسال کرد.

نظرات کاربران

نظر شما