سئو وب سایت و کلمات کلیدی

کلمات کلیدی یکی از مهم ترین المان های پایه ای در سئو سایت است. به عبارت دیگر، شما نیاز دارید بدانید کاربران چگونه محصولات، خدمات یا اطلاعاتی را که پیشنهاد می دهید جست و جو می کنند، تا یافتن آن ها را برایشان آسان کنید. استفاده از کلمات کلیدی مناسب، رنکینگ شما را در موتورهای جست وجو بالا می برد. تضمین این که کلمات کلیدی شما به میزان زیادی به نوع فعالیتتان مرتبط است، ارزش سرمایه گذاری بر روی زمان و هزینه را دارد.

استفاده از کلمات کلیدی برای سئو، به این منظور که به کاربران کمک شود محتوا و مطالب شما را بیایند، چه از طریق موتورهای جست و جو و چه به وسیله جست و جو درون یک وب سايت، استراتژی شناخته شده ای است.

برای بهینه سازی صفحه ای در وب سايت تان از منظر فوکوس بر روی کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی، نیاز است آن را در مکان های مختلفی از صفحه بگنجانید.

انتخاب کلمات کلیدی پروسه ساده ولی پر اهمیتی است. راهکار آن است که کلمات کلیدی ای برگزیده شود که حجم نسبتا بالایی از ترافیک را به دنبال داشته باشند اما در عین حال خیلی رقابت پذیر نباشند. باید به دنبال کلمات کلیدی خاصی بود که به کسب و کارتان مربوطند و نه واژه هایی که زیادی عمومی هستند.

در این حوزه، ما درباره مجموعه ای از کلمات کلیدی که در وب سايت شما به خوبی عمل خواهد کرد و در نمایش وب سايت شما در نتایج جست و جو تاثیر به سزایی دارند تحقیق می کنیم.

ما معمولا به مشتریان پیشنهاد می دهیم از استراتژی کلمات کلیدی دنباله دار استفاده کنند. زیرا کلمات کلیدی کوتاه تر زمینه رقابتی بیشتری دارند و به منابع قابل توجهی برای رقابت نیاز دارند. کلمات کلیدی دنباله دار اغلب استراتژی مناسبی برای رشد و ترقی کسب و کارهای کوچک هستند. کلمات کلیدی دنباله دار تغییرات چشمگیری در رنکینگ وب سايت شما به ارمغان خواهد آورد، زیرا کاربران با استفاده از کلمات کلیدی طولانی تر، دقیق تر مشخص می کنند چه می خواهند.

یکی از خدمات وب سایتی که ما ارائه می دهیم، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی به گونه ای است که تضمین نماید وب سایت شما با مناسب ترین واژه های مورد جست و جو یا همان کلمات کلیدی، بهینه سازی شده است. پس از مشاوره اولیه ما و با در نظر گرفتن اهداف کسب و کارتان ما دست به کار شده و بر روی واژه های جست و جوی مناسب تحقیق و پژوهش می کنیم تا ببینیم کاربران برای یافتن وب سايت شما از کدام کلمات کلیدی استفاده می کنند.

اگرچه شما احتمالا به زوایای کسب و کارتان اشراف دارید، لزوما نمی دانید کاربران از کدام کلمات کلیدی استفاده می کنند تا اطلاعات مورد نیاز خود و خدمات و محصولات شما را بیابند. برای اکثر مشاغل، خیلی به ندرت رخ می دهد که کسی بخواهد شرکت را به وسیله نام آن در فضای اینترنت جست و جو کند، بلکه رایج تر است که آن ها خدمات، محصولات و اطلاعاتی را که شما ارائه می دهید جست و جو می کنند.

ما بهترین کلمات کلیدی را بر مبنای نوع وب سايت و حجم ترافیکتان تشخیص می دهیم. ما چندین کلمه کلیدی با تنوع گوناگون انتخاب می کنیم که به شما کمک خواهد کرد حجم ترافیک قابل قبولی به دست آورید. ما همچنین کلمات کلیدی که رقبایتان هدف گرفته اند بررسی می کنیم.

ما همچنین از تحقیقاتمان در مورد کلمات کلیدی برای انتخاب بهترین نام دامنه برای وب سايت شما استفاده می کنیم.

در وب سايت شما مطالب به گونه ای نوشته خواهند شد که برای موتورهای جست و جو بهینه باشند. بهینه سازی برای موتور های جستجو شامل چندین المان است که احتمال رنکینگ صفحه در موتور جست و جوی گوگل، بینگ و یاهو را بالا می برد. اما آن ها چگالی کلمات کلیدی، جانمائی آن ها و کد HTML را در بر می گیرند. سردبیران و ویرایشگران با تجربه ما به خوبی می دانند چگونه یک نوشته را برای وب بهینه سازی کنند، بنابراین احتمال این که به سبب کلمات کلیدی هدفتان، در جست و جوها به رنکینگ بالاتری دست پیدا کنید بیشتر می شود.

نظرات کاربران

نظر شما