طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای خود را از ما بخواهید. اكنون داشتن وب سایت يكی از نيازهای اساسي هر واحد كاری است. به جرات مي توان گفت سريعترين و بهترين راه معرفي فعاليتها، محصولات و شركتها ايجاد يك طراحی سایت حرفه ای است.

طراحی سایت حرفه ای خود را از ما بخواهید. به جرات مي توان گفت سريعترين و بهترين راه معرفي فعاليتها، محصولات و شركتها ايجاد يك طراحی سایت حرفه ای است.


طراحی_سایت_حرفه_ای

با توجه به اینکه آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است، اينترنت بستر مناسبي براي برقراري ارتباط و همچنين ارائه خدمات مي باشد. امروزه یکی از نیازهای اساسی هر واحد کاری، داشتن یک وب سایت حرفه ای می باشد.

زیرا به جرات می توان اظهار داشت که بهترین و سریع ترین راه برای معرفی محصولات و شرکت ها و فعالیت های آنان می باشد.

شما مي توانيد با توجه به هدفي که در ذهن خود داريد وب سايتي را طراحي کرده و جهت تحقق اهداف خود گامي متفاوت برداريد. داشتن یک سايت حرفه ای مي تواند باعث رونق کسب و کار هر شخص يا شرکتي شود. وب سايت ها نقش بسيار مهمي در جذب مشتري دارند. اینترنت یک بازار مجازی است که شما نیزبا طراحی سایت حرفه ای سهمی در آن داشته باشید.


چرا طراحی سایت حرفه ای؟


طراحی_سایت_حرفه_ای_ارزان

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سايت های آماه برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما مي باشد و تاثیر مستقیمی بر درآمد زایی شما خواهد داشت لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری نگاه کرد تا هزینه. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی می باشد. در یک سايت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سايت خواهد شد.


ابعاد مختلف یک وب سایت حرفه ای:


طراحی_سایت_حرفه_ای_ارزان_در_تهران

طراحی:


شاید به هنگام گردش در دنیای اینترنت، شما هم بارها به وب سايت هایی برخورده باشید که دارای طرح و شکل قدیمی و ازمدافتاده باشند، گویی از یک دهه پیش تاکنون حتی تغییری جزیی نیز در آنها به وجود نیامده است.

حتی ممکن است این صفحات اینترنتی بسیار هم پرمخاطب و پربازدید باشند اما شاید صاحبان آنها به دلیل عدم تخصص کافی، مشغله زیاد، یا حتی تنها به علت به روزنبودن، هنوز فرصت طراحی و ساختاربندی مجدد وب سايت های خود را پیدا نکرده باشند.

اگر چه این امر ممکن است در ابتدا چندان با اهمیت به نظر نیاید اما در دنیای پر رقابت امروز، ظاهر و جلوه فعالیت شما ممکن است عامل مهمی در تصمیم گیری مشتریان احتمالی شما باشد. بنابراین علاوه بر محتوا و کارایی سايت، یک طراحی زیبا و حرفه ای نقشی تعیین کننده در موفقیت بیشتر فعالیت شما در اینترنت خواهد داشت.


کارایی:


این مورد بیشتر به انتظارات شما و مخاطبانتان از وب سايت شما بر می گردد. به صورت خلاصه می توان گفت که اگر فعالیت شما به درستی به بازدید کنندگان نمایانده شود و از طرف دیگر نیازهای او در مراجعه به سايت شما نیز به درستی پاسخ داده شود درصد بالایی از کارایی سايت برآورده می شود.

البته موارد گوناگونی وجود دارند که بسته به نوع فعالیت شما و هدفتان از حضور در دنیای وب، کارایی وب سايت اشکال دیگری پیدا می کند که هر کدام راهکارهای مخصوص خود را خواهد داشت.


محتوا:


ارتباط نزدیکی میان محتوای یک سايت و کارایی آن وجود دارد. شاید بتوان گفت عامل اصلی ارتباط شما با بازدیدکنندگان وبسايتتان، محتوای آن است.

بنابراین اگر محتوا به درستی ساختاربندی و چیدمان شود و در صورت نیاز به موقع به روز رسانی گردد (مانند سايت های خبری) شانس بیشتری برای جذب مخاطب بیشتر برای سايت و جلب توجه آنها خواهید داشت.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو):


در حقیقت یکی از انواع بازاریابی آنلاین است که باعث افزایش ترافیک سايت می شود. در این روش وب سايت شما به گونه ای طراحی و کدنویسی و ساختار بندی می شود که مخاطبان آن را به راحتی و با زحمت کمتری در نتیجه جستجو در گوگل، یاهو و یا بقیه موتورهای جستجو پیدا کنند.

این روش اگرچه می تواند نتایج بسیار درخشانی برای کسب و کار و فعالیت شما داشته باشد اما در عین حال کاری است بسیار پیچیده و ظریف، که نیازمند دانش و تخصص لازم در این زمینه است.

در صورت اجرای درست سئو یا بهینه سازی وب سایت شما در عین کارایی و زیبایی می تواند به صورت طبیعی از موتورهای جستجو بازدید کننده کسب کند و آمار فروش و مشتریان شما را افزایش دهد.

طراحی وب سایت حرفه ای بر اساس نیازهای شما و مخاطبین سايتتان معنا پیدا خواهد کرد. یک سايت حرفه ای مهمترین خصوصیتی که می تواند داشته باشد این است که بر اساس نیاز مخاطبین آن سايت طراحی شود و نیازهای مخاطبین را برآورده سازد. رعایت اصول سئو و افزایش نرخ تبدیل سايت از الزامات یک سايت حرفه ای است. ت

ام ویژگی هایی که در پاراگراف قبل ذکر شد نهایتا به افزیش نرخ تبدیل سايت کمک می کند. منظور از نرخ تبدیل نسبت افرادی که سايت شما را مشاهده کرده اند به افرادی است که از سايت شما خرید می کنند یا شما را به هدفی که می خواهید می رسانند.

بنابراین یک طراح سايت حرفه ای با در نظر گرفتن تمام شرایط فوق و ویژگی هایی مانند سرعت لود شدن سايت، امنیت ، بهینه سازی سایت و سئو و همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمان سايت راه حلی را ارائه می دهد که نهایتا منجر به پیشرفت و نتیجه گرفتن سايت فوق در اینترنت خواهد شد.


ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمیکنیم


طراحی_سایت_حرفه_ای_تهران

توجه داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای و یا طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای شامل طراحی اختصاصی وب سايت و استخراج تمام نیازهای مخاطب است. یک طراح سايت حرفه ای بر اساس نیازهای مخاطب و امکاناتی که برای سايت لازم است طرح را آماده خواهد کرد و یک سايت موفق باید مراحل زیر را طی کند:

  • آوردن بیننده هدفمند به سايت (عمدتا از طریق گوگل و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل)
  • حفظ بیننده در سايت (با استفاده از سرعت مناسب، گرافیک جذاب و محتوای مفید)
  • تبدیل بیننده به مشتری (با استفاده از تکنیکهای بهینه سازی نرخ تبدیل)

کارشناسان ما تنها یک سايت برای شما طراحی نمیکنند، بلکه مدل کسب و کار شما را طراحی میکنند و نهایتا باعث موفقیت شما در بازار اینترنت خواهند بود. مشتریان موفق ما در زمینه های کاری مختلف نشانگر همین امر است. تخصص مناسبی که شرکت ما در زمینه بهینه سازی سایت و سئو دارد کمک بسیار زیادی به این موضوع خواهد کرد.

تخصص ما تنها طراحی سایت نیست، سئو و بهینه سازی سایت و همچنین افزایش نرخ تبدیل از ویژگی های بارز سايت های طراحی شده توسط ماست و ما میتوانیم موفقیت شما در اینترنت را تضمین کنیم.

کارشناسان ما با توجه به زمینه کاری شما و همچنین مخاطبین محصولات و خدماتی که ارائه می دهید بهترین روش های طراحی سایت را به شما پیشنهاد خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

برای جلوگیری از داشتن سايتی ناکارآمد و غیرحرفه ای، هرگز فریب افرادی که ادعاهایی چون ساخت سايت حرفه ای رایگان و یا طراحی سایت حرفه ای ارزان را دارند، نخورید.

توجه داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت حرفه ای وردپرس شامل طراحی اختصاصی وب سايت و استخراج تمام نیازهای مخاطب است. یک طراح سايت حرفه ای بر اساس نیازهای مخاطب و امکاناتی که برای سايت لازم است طرح را آماده خواهد کرد.

برای خواندن مطالبی درباره آموزش طراحی سایت از مبتدی تا حرفه ای و یا آموزش طراحی وب سایت حرفه ای به بلاگ ما مراجعه نمایید. و برای دیدن نمونه سایت حرفه ای به بخش نمونه کارهای ما مراجعه نمایید.

تیم طراحی سایت شرکت نماد ارتباط سبز از فارغ التحصیلان آکادمیک و با تجربه تشکیل یافته است که به ارائه خدمات با بهترین کیفیت می پردازد، برای اطلاع از خدمات ویژه طراحی سایت حرفه ای شرکت نماد ارتباط سبز در دنیای وب و آگاهی یافتن از قیمت طراحی سایت حرفه ای از مشاوره رایگان شرکت نماد ارتباط سبز بهره گیرید.

نظرات کاربران

نظر شما