طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی تخصص ما است و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شخصی با ما تماس بگیرید. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سايت شخصی داشته باشید.

طراحی سایت شخصی تخصص ما است و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم.


طراحی_سایت_شخصی

امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بی کران بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سايت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.
امروزه با فراگیر شدن استفاده از اینترنت در جامعه و فراهم شدن یک بستر اطلاعاتی وسیع هر کسی می تواند با توجه به تخصص، مهارت، سلایق و اهداف خود یک سايت برای برقراری ارتباط بیشتر، بهتر و موثر تر با جهان بیرون داشته باشد. گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می تواند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده ی آنلاین باشد،
اما داشتن یک وب سايت شخصی تحت دامنه ی اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که ملزم به داشتن سايت شخصی هستند، چندین برابر مفید تر می باشد. نمایش مشخصات، رزومه ی فردی، اطلاعات تماس، داشتن گالری تصویر و یا گالری فیلم، نمایش تخصص ها و یا خدمات قابل ارائه،
نوشتن پست ها و مطالب با امکان دسته بندی و ده ها امکان دیگر از جمله قابلیت هایی است که یک فرد با طراحی سایت شخصی می تواند به آن برسد.

ویژگی هایی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه داشت:


طراحی_وبسایت_شخصی

هر سايت بسته به نوع مصرف و کاربردی که دارد و هدفی که برای آن طراحی شده است ویژگی های خاص خود را دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

قابلیت ریسپانسیوی در طراحی سایت شخصی


با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سايت های امروزی می باشد.

انعطاف پذیری در طراحی سایت شخصی


سايت های شخصی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملا با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخ گوی تمامی نیاز های کاربر باشند.

مدیریت آسان سایت های شخصی و ساخت سايت حرفه ای


یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه ویژه ای شود قسمت مدیریت سايت های شخصی می باشد. این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی نیز باشد. شرکت طراحی سایت شخصی نماد ارتباط سبز با بهره گیری از قالب ها و CMS های اختصاصی این مساله را به خوبی حل کرده است.

هزینه ی پایین


یکی از تفاوت هایی که طراحی سایت شخصی با ساخت سايت فروشگاهی و یا سایر سايت های شرکتی و تجاری دارند قیمت و هزینه ی بسیار پایین آن هاست ، سايت های شخصی در عین حال که هزینه ی بسیار پایینی دارند امکانات زیادی نیز در اختیار ما قرار می دهند. طراحی وب سايت شخصی و ساخت سایت com و ساخت سایت ir تخصص ما است
و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شخصی و ساخت سایت در گوگل با ما تماس بگیرید.

فهرست برخی از امکاناتی که در طراحی سایت شخصی و آموزش ساخت سایت می توان در نظر گرفت عبارتند از:


طراحی_وب_سایت_شخصی

 • اطلاعات فردی شامل :مشخصات کلی، زندگینامه و رزومه کاری
 • گالری تصاویر شخصی همراه با دسته‌بندی موضوعی
 • یادداشت های روزانه
 • نمونه کارها
 • اطلاعات تماس
 • ارایه فایل در سايت برای دانلود
 • برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شما از طریق پست الکترونیک
 • مقالات
 • لینک دوستان
 • اخبار سايت
 • RSS feed
 • آمار سايت
 • نظرخواهی از بازدیدکنندگان
 • وضعیت آن یا آف بودن در یاهو
 • تبلیغات


  • طراحی سایت شخصی و اموزش ساخت سايت حرفه ای از چند منظر قابل بررسی است:


   طراحی_وب_سایت_شخصی_تهران

   • مهمترین مسئله ای که یک سايت شخصی با آن درگیر است، قالب و گرافیک زیبای سايت می باشد. گرافیک و قالب سايت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. شکل قالب می تواند با توجه به عکس فرد و یا زمینه ی کاری وی باشد.
   • دومین مسئله ای که در طراحی سایت شخصی باید در نظر گرفت، بحث امکانات وب سايت است. نمایش مشخصات فرد، پست ها و مطالب دسته بندی شده بر اساس موضوع و تاریخ، گالری های مختلف مانند عکس و فیلم و صدا و ... همگی می تواند در سايت شخصی قرار بگیرند. امکانات باید با توجه به هدف طراحی به سايت اضافه گردند.
   • مسئله ی دیگری که در طراحی وب سایت های شخصی باید مورد بررسی قرار داد، دیده شدن سايت توسط کاربران است. یعنی پیدا کردن بازدید کننده برای سايت. برای این مورد مهمترین کاری باید در طراحی سایت لحاظ کرد بحث سئو سایت و بهینه سازی سایت برای گوگل است.
   • طراحی استاندارد سايت بر اساس آخرین الگوریتم های موتورجستجوگر گوگل و ساخت قسمت های مفید برای سئوی داخلی، از جمله مواردی است که در طراحی سایت شخصی باید در نظر گرفت.
   ممکن است برخی ادعا کنند که اقدام به ساخت سایت رایگان خواهند نمود، ( ساخت سایت رایگان با پسوند com ) اما مهم است در نظر داشته باشید نباید کیفیت را فدای هزینه کنید و بر اساس اطمینان کردن به عبارات فریبنده ای مانند سايت سایت کاملا رایگان در نهایت محصول غیر قابل استفاده ای را تحویل بگیرید.
   پس دلخوش کردن به عباراتی مانند آموزش ساخت سايت رایگان نمی تواند پیامد خوب و مطلوبی در پی داشته باشد. برای خواندن مطالبی مانند آموزش ساخت وب سايت می توانید به بلاگ ما مراجعه نمایید.
   شرکت طراحی سایت نماد ارتباط سبز با تجربه ی فراوان در طراحی سایت شخصی به اصطلاح Personal و ساخت سايت با پسوند com و ساخت سايت با پسوند ir میتواند علاوه بر طراحی، مشاوره ی کاملی در این زمینه به شما ارائه دهد.

نظرات کاربران

نظر شما