استراتژی تولید محتوای وب سایت

ما به پیام نام تجاری شما انسجام و یکپارچگی بخشیده و مخاطبین شما را در سراسر رسانه از طریق استراتژی محتوا جذب می کنیم. ما برای وبسایت شما محتوای اثربخش به وجود می آوریم، آغازگر استراتژی ارتباطی شما بر مبنای پایه ای محکم و قوی خواهیم بود، و مطالبی متقاعدکننده که منجر به کارآیی وب سایت می شود، خلق می کنیم.

ما کپی رایتینگ بی نظیری را با استراتژی محتوای شخصی خود می آمیزیم

از تیترهای خبری تا دعوت به انجام کاری در صفحات وبسایت شما، استفاده از مطالب متقاعد کننده در سراسر پلتفرم هایی که شرکت به کار می گیرد تا ماهیت نام تجاری خود را به مخاطبین هدف انتقال دهد، ضروری است.

تولید_محتوا_طراحی_سایت

نگارش مطالب با تمرکز بر روی نام تجاری

مردم شرکت هایی را که در مطالبشان دارای هویت و صدای انسانی هستند، ترجیح می دهند. صرف نظر از این که کسب و کار شما B2C (کسب وکارهایی که مستقیما با مشتری سر و کار دارند) یا B2B (کسب وکارهایی که با شرکت ها و سازمان ها تراکنش مالی و تجاری دارند) است، توسعه و حفظ یک صدای سازگار نام تجاری، در سراسر همه جنبه های استراتژی بازاریابی دیجیتال شما، برای ایجاد روابط طولانی مدتی که ارزش طول عمر مشتری (میزان سود حاصل شده از مشتری برای کسب وکار) را افزایش خواهد داد، ضروری است.


تولید_محتوا_مخاطبین_هدف_طراحی_سایت

شناسایی مخاطبین هدف

در نظر گرفتن یک جمعیت کلی برای کسب وکارتان و سعی برای تبدیل آنان به مشتری، به خودی خود کافی نیست، بلکه تحقیق درباره مخاطبین مناسب و شناسایی تمایلات آن ها، برای درک نیازهایشان نیز دارای اهمیت است. با تولید محتوای سایت به گونه ای که مشخصا به نیازهای آنان می پردازد، با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. مطالب موثر، روند سرویس گیری مخاطبین از شما را افزایش می بخشند.


تولید_محتوا_رسانه_اجتماعی_طراحی_سایت

نگارش برای رسانه های اجتماعی مختلف

جمله بندی و سبک مقاله ای که به مطالعه موردی می پردازد، نباید با سبک و سیاق پستی که به طور مثال در فیسبوک گذاشته می شود یکسان باشد. مشتریان بالقوه بسته به این که کجا در حال تعامل با برندتان هستند، میزان اثر پذیری متفاوتی دارند. مطالبی که انتخاب می کنید باید به گونه ای باشند که در حین آن که مضمون موردنظر را حفظ می کنند، با ویژگی های رسانه ای که از طریق آن ارائه می شوند تطبیق یابند تا بتوان از مزیت های آن رسانه بهره مند شد.


سئو_سایت

مطالب تاثیرگذار بر سئو (بهینه سازی وبسایت) و تولید محتوای سایت

هنوز هم ترافیک از سوی موتورهای جست و جو موثرترین راه برای هدایت مشتریان به سمت کسب وکارتان است. مطالبی که حافظ قوانین سئو باشند و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط که رنگینگ بالایی در موتورهای جست و جو دارند، شما را از رقبایتان جلو خواهد انداخت و به رنک گوگل وب سایت شما کمک خواهد کرد. با تولید محتوای ارزشمند، که حاوی لینک هایی به وب سایت هایی با دامنه های معتبر هستند، وبسایت شما با افزایش قابل توجهی در حجم ترافیک موثر روبه رو خواهد شد.


تولید_محتوا_صفحات_فرود_طراحی_سایت

مطالب بهینه سازی شده برای کلیدی ترین صفحات وب سایت

آخرین جایی که کسب وکارها حاضر به از دست دادن مشتریان بالقوه هستند، مکانی است که کاربر از آن صفحات وارد وبسایت می شود، که به عنوان صفحات هدف شناخته می شوند. برای ترغیب کاربران به انجام تراکنش در وب سایت، صفحات هدف باید هدر (سرآیند) توصیفی مختصر و مفید داشته باشند، که توضیحی از این که چرا محصول یا سرویس ارائه شده بهتر از محصول و سرویس متعلق به رقباست ارائه دهد، و کاربران را به دریافت خدمات از وبسایت شما متقاعد کند. مطالب گنجانده شده در صفحات هدف می توانند عاملی تعیین کننده برای انجام تراکنش های موفقیت آمیز باشند، در عین این که می توانند موجب از دست رفتن مشتریان بالقوه شوند.

نظرات کاربران

نظر شما