نرم افزار مدیریت محتوا

نرم افزار مدیریت محتوا
نرم افزار مدیریت محتوای کارا و حرفه ای برای طراحی سایت حرفه ای

نرم افزار مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوای نماد ارتباط سبز

در اکثر موارد سیستم های مدیریت محتوا از نرم افزارهایی مانند جوملا، دروپال، ورد پرس و ... می باشد که استفاده از آن ها به دلایلی مشکل است. از این رو تیم فنی رایانه سبز اقدام به طراحی یک سیستم مدیریت محتوا کرده است که در کنار امکانات قدرتمند، ساده بودن برای کاربر را مهیا می کند.
در نرم افزار مدیریت محتوا علاوه بر کارکردن راحت و آسان برای کاربر و مدیریت سایت، بهینه سازی وب سایت از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه نمود. قرار گرفتن دررتبه های بالای موتورهای جستجو باعث می شود که کاربران بتوانند سایت را توسط موتورهای جستجو به راحتی جستجو و مشاهده نمایند. در واقع بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک در نرم افزار مدیریت محتوا یکی از مهمترین نکات قابل تامل می باشد.

ویژگی ها

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوای وب یک سیستم نرم‌افزاری است که ابزارهای از پیش آماده‌ای برای نوشتن مطالب، درج تصاویر و پیوندها و به‌طور کلی مدیریت یک یا چند وب‌سایت دارد و به کاربران اجازه می‌دهد حتی با دانشی اندک در زمینه‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی وب یا زبان‌های نشانه‌گذاری، محتوای وب‌سایت خود را به سادگی ایجاد و مدیریت کنند.??

ابزار هایی که یک سیستم مدیریت محتوا باید داشته باشد

قابلیت‌ها ی سیستم مدیریت محتوای وب
قالب‌های خودکار
کنترل دسترسی
گسترش قابل‌قیاس
سادگی ویرایش محتوا
پلاگین ها و ماژول ها
استانداردهای ارتقاء وب
مدیریت گردش‌کار
همکاری
مدیریت اسناد
مجازی‌سازی محتوا
به اشتراک‌گذاری محتوا
چندزبانه بودن
نسخه‌ها

مزایای سیستم مدیریت محتوای نماد ارتباط سبز

هزینه‌ی پایین
سفارشی‌سازی آسان
کاربرد آسان
مدیریت گردش‌کار
هزینه‌ی پیاده‌سازی
هزینه‌ی نگهداری
مسائل مربوط به رکود
ادغام ابزارها

مدیریت آسان مطالب به همراه ابزارهای مدیریتی کاربردی

شما می توانید دسته بندی های کلی برای مطالب سایت خود ایجاد کنید تا علاوه بر سادگی مدیریت مطالب، بازدید کنندگان بتوانند به راحتی به مطالب مورد نظر دسترسی پیدا کنند. همچنین می توانید در صورت نیاز این دسته بندی ها را اضافه، حذف، فعال یا غیر فعال نمایید. در یک نرم افزار مدیریت محتوا دسته بندی مطالب بسیار مهم و حیاتی می باشد. چرا که توسط این دسته بندی کاربران می توانند به سادگی و در سریعترین زمان ممکن به مطالب مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

سیستم مدیریت کاربران پیشرفته

شما می توانید با تعریف گروه های کاربری و اختصاص کاربران به این گروه ها فعالیت های آن ها را تقسیم نمایید. مدیریت این فعالیت ها با اعطای مجوزهای دسترسی به این کاربران انجام می گیرد. توسط این مجوزها شما می توانید مشخص کنید که چه کاربری حق دسترسی به کدام یک از قسمت های سایت را دارا می باشد. به عبارت ساده تر می توان تعیین کرد که چه کاربری به کدام قسمت ها دسترسی دارد و به چه قسمت هایی دسترسی ندارد.

امکانات

سیستم مدیریت نظر سنجی
سیستم مدیریت نظر سنجی

سیستم مدیریت نظر سنجی

سيستم نظرسنجی مدیریت محتوای رایانه سبز امکان برگزاری نظرسنجی‌های اينترنتی را به مديران می دهد. در اين سيستم کاربران نظرسنجی مورد نظر خود را به صورت چند گزينه ای تعريف می کنند و به سادگی آن ها را در سایت خود نمایش می دهند.
ارسال خبرنامه های الکترونیکی
ارسال خبرنامه های الکترونیکی

ارسال خبرنامه های الکترونیکی

خبرنامه ابزاري براي اطلاع رساني به مخاطبان خاص با علايق مشترك درباره رويدادها، گزارش ها يا اخبار مرتبط با يك موضوع يا حوزه سازماني است. يك نشريه داخلي، يك بولتن سازماني، يا يك اطلاعيه خبري در سازمان، خبرنامه به شمار مي رود.
استفاده از تکنیک های بهینه سازی موتور های جستجو
استفاده از تکنیک های بهینه سازی موتور های جستجو

استفاده از تکنیک های بهینه سازی موتور های جستجو

بهینه سازی موتور های جستجو امروزه یکی از مهمترین ابزارها در معرفی سایت ها به شمار می آید و یک امر بسیار مهم برای جذب کاربران به سایت شما می باشد. در سیستم مدیریت محتوا امکاناتی برای مدیریت این امر تعبیه شده است.
امکان داشتن مکاتبات خصوصی کاربران و مدیران سایت
امکان داشتن مکاتبات خصوصی کاربران و مدیران سایت

امکان داشتن مکاتبات خصوصی کاربران و مدیران سایت

امروزه در اکثر وبسایت ها تعامل با کاربران یکی از مهمترین استراتژی های مدیریت وب سایت ها می باشد. مکاتبه های اختصاصی با کاربران به شما این امکان را می دهد که به صورت مستقیم با بازدیدکنندگان خود ارتباط برقرار نمائید.