مدیریت مناقصات و مزایدات

نرم افزار مدیریت مناقصات و مزایدات
نرم افزار مدیریت مناقصات و مزایدات شرکت نماد ارتباط سبز

نرم افزار مدیریت مناقصات و مزایدات

نرم افزار مدیریت مناقصات و مزایدات

این سامانه یک نرم افزار پیشرفته با کاربری آسان جهت جمع آوری مناقصات و مزایدات و همچنین نمایش آن به روش های مختلف میباشد. توسط این نرم افزار میتوانید مناقصات و مزایدات را جمع آوری نمایید و در گروه های از پیش تعیین شده قرار بدهید. سپس این آگهی ها را به کاربران ارسال نمایید. روش های ارسال این نرم افزار عبارتند از:
ارسال ایمیل
ارسال پیامک
دسترسی از طریق وب سرویس
و تولید خروجی CSV ،Excel ،PDF ،Word و ...

با استفاده از این نرم افزار قابلیت های آماری و تحلیلی بر روی آگهی ها و مدیریت بهتر آن ها را خواهید داشت.

ویژگی ها

تعریف و مدیریت اخبار و قوانین

در نرم افزار مدیریت مناقصات و مزایدات بخش جداکانه ای مربوط به اخبار و قوانین در نظر گرفته شده است که همانند سایر آگهی ها دارای ساختار درختی میباشد. این اخبار و قوانین مربوط به مناقصات و مزایدات در صورتی که مدیریت آنها را مشخص نماید در سایت نمایش داده می شوند.

امکانات پیشرفته برای آمار گیری و گزارش های مختلف

در این نرم افزار امکاناتی برای آمار گیری از قسمت های مختلف سیستم وجود دارد. برخی از این آمار ها عبارتند از:- آمار مربوط به آگهی های مناقصات و مزایدات ثبت شده در بخش ها مختلف

- ارائه نمودار مربوط به آگهی های مناقصات و مزایدات ثبت شده در بخش ها مختلف

- آمار مربوط به بازدید آگهی ها توسط کاربران به تفکیک روز، ماه و سال

- آمار مربوط به بازدید یک کاربر از آگهی ها

- آمار مربوط به ثبت آگهی ها توسط کاربران

- آمار مربوط به بازدید هایی که از طریق ایمیل انجام گرفته است

- گزارشات مربوط به آگهی های ثبت شده در یک یا چند بخش

- گزارشات مربوط به ارسال ایمیل ها و پیامک ها

- گزارشات مربوط به حساب کاربری اعضا

- ...همچنین این آمار ها میتوانند به صورت نمودار نیز ارائه شوند که به مدیران سایت امکان میدهد تا مجموعه خود را با کیفیت بیشتر اداره کنند.

مدیریت قیمت کالاها و فلزات گرانبها

مدیریت قیمت کالا ها امروزه به بخش مهمی در اکثر سایت های با اهداف تجاری بدل شده است. به طور مثال شما میتوانید قیمت های سکه، ارز، طلا و ... را در سایت خود نمایش بدهید. در صورتی که مدیر سایت بخواهد برخی از کالا ها را به شرط داشتن حساب کاربری در اختیار بینندگان بگذارد به سادگی توسط این ابزار این امکان در اختیار او قرار خواهد گرفت.
همچنین این ابزار قیمت های قبلی کالا ها را نگهداری میکند و قادر به تولید نمودارهای مربوط به نوسانات قیمت ها میباشد. بنابراین به سادگی میتوانید نوساناتی مثل تغییرات قیمت ارز، سکه یا تمام کالاها را در سایت خود داشته باشید.

زمانبندی ارسال ایمیل و پیامک در نرم افزار مدیریت مناقصات و مزایدات

با استفاده از این امکان میتوانید زمان ارسال ایمیل یا پیامک را مشخص کنید. این بدان معنی است که ایمیل یا پیامک فقط در یکسری ساعات خاص ارسال میشود. در صورتی که این زمان مشخص نگردد شما در هر زمانی که یک آگهی مناقصه یا مزایده ثبت شود به کاربران مربوطه ارسال خواهد شد.

ارسال بدون زمان پیام ها ممکن است برای برخی از کاربران ناخوشایند باشد و باعث نارضایتی آنها گردد. با استفاده از این امکان میتوانید تعداد ایمیل یا پیامک ها را زمانبندی کنید تا بتوانید خدمات بهتری به کاربران خود ارائه نمایید.

امکانات

دیگر امکانات مدیریت مناقصات و مزایدات

تبلیغات برای محصولات خود و یا سایرشرکتها وکالاها‌ي مورد نظر با استفاده از این ابزار شما میتوانید تبلیغات خود و یا سایر شرکت ها را در صفحات خروجی سایت خود داشته باشید.